המלצות WINNER למשחקי הטניס

בליל שבת תארח ארה"ב את ספרד למשחק רבע גמר גביע דיוויס. אנו מעניקים המלצות ל-2 משחקי הגברים של יום שישי

יום שישי 08 יולי 2011
מערכת TELESPORT
ארצות הברית תארח את ספרד באחד מארבעת משחקי רבע גמר גביע דיוויס שייערכו בסוף השבוע, אך ללא ספק זהו במשחק המרתק ביותר מבין הארבעה.

במועצת ההימורים מאפשרים להמר גם על המשחקים בין גרמניה לבין צרפת, ואנו נעניק 2 המלצות ל-2 משחקי היחידים שייערכו בליל שבת בין ארצות הברית וספרד.

משחק מספר 13: מארדי פיש - פליסיאנו לופז

ארה"ב מאוכזבת מאוד מכך שבשנים האחרונות היא נכשלה במטרה לזכות בגביע דיוויס. ספרד, לעומת זאת, זכתה בגביע פעמיים בשנים 2008 ו-2009. היתרון הגדול של האמריקאים הוא במשחק הזוגות, שדיי ברור שלספרדים אין סיכוי מול הצמד מייק ובוב ראיין. לכן, סביר מאוד להניח שעיקר המאמץ יהיה במשחקי היחידים.  

מארדי פיש מדורג במקום השמיני בעולם והוא יהיה מי שינסה להציג ניצחון במשחק הפתיחה מול פליסיאנו לופז בן ה-31. לופז הוא לא מהשחקנים הבולטים בספרד. הוא מופיע למשחק בעקבות החלטת הקפטן הספרדי, אלברט קוסטה, ולאחר שהתברר כי פרננדו ורסדקו לא יוכל ליטול חלק במשחקים. רפאל נדאל מראש הודיע שהוא לא מגיע לטורניר.

לופז לא רשם הצלחות גדולות במסגרת גביע הדיוויס: יש לו 3 ניצחונות בלבד ומנגד 7 הפסדים. עיקר כוחו הוא במשחקי הזוגות, וסביר להניח שמארדי פיש לא יתקשה לנצח במשחק הפתיחה ויעשה זאת בקלות. ההימור: 1

משחק מספר 14: אנדי רודיק - דויד פרר

מדובר במשחק בין שניים מהטניסאים הטובים בעולם. אנדי רודיק, לשעבר המדורג מספר 1 בעולם, נמצא בשלהי הקריירה וכיום מדורג במקום העשירי בעולם. מולו יתמודד הספרדי דויד פרר, טניסאי ידע שהרבה עליות ומורדות. הוא בן 29 ומדורג במקום השישי בעולם.

סביר להניח שאם האמריקאים אכן יובילו 0:1, אנדי רודיק יעלה עם הרבה מאוד בטחון. לרודיק 33 ניצחונות בגביע דיוויס מול 11 הפסדים, אבל יהיה לו קשה במיוחד מול פרר שמתמחה במשחקי הדיוויס. לפרר יש 13 ניצחונות בגביע הדיוויס מול 4 הפסדים בלבד והיה לו חלק גדול מאוד בכך שספרד זכתה בשנים האחרונות פעמיים בתואר. ההימור: 1

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק