בלי קורנפיין ביתר נמחקת

איתן מזרחי, הסקאוט של בית"ר ירושלים אמר הבוקר ל-TELESPORT בעקבות המתקפה על היו"ר: "הביקורת לא עניינית. הוא עובד בבית"ר ללא הפסקה". על ברוכיאן: "יעזור להשאיר את הקבוצה בליגה"

יום שישי 08 יולי 2011
שלמה חסיד

 הביקורת שספג יו"ר בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין ביממה האחרונה על התנהלותו בבית"ר פגעו בחברו הטוב ביותר, איתן מזרחי המתפקד כסקאוט של בית"ר. מזרחי החליט לשבור שתיקה ולהעניק ראיון ל-TELESPORT בעניין.

איתן מזרחי יצא להגנת חברו למועדון: "הביקורות על איציק לא ענייניות ולא צודקות. בלי איציק קורנפיין בית"ר היתה נמחקת. כבר שלוש שנים שהוא מציל את הקבוצה, אבל היה ברור שכשלא יילך הביקורות יגיעו אליו כי הוא עומד בפרונט. בכל זאת, אני מצפה מאנשים לגלות הגינות בכתיבה שלהם".

איציק נפגע מהביקורת?

"איציק הוא בחור חכם שיודע איך להתנהל. אם היו דברי אמת במה שנכתב, ברור שהוא היה נפגע. אבל איציק מנהל את בית"ר בצורה מזהירה כבר שלוש שנים. הוא מנע בגופו מהקבוצה להתרסק, ואם אין מי שיגיד לו תודה- לפחות שינהגו בו בהגינות".

יש השנה שלוש יורדות. עושה רושם שבית"ר מועמדת ודאית לירידה.

"אין דבר כזה מועמדת ודאית לירידה. המצב של המועדון ידוע לכל, אבל לא כל כך מהר מורידים את בית"ר ירושלים ליגה. זה מועדון יותר מדי גדול בשביל שזה יקרה".

אם היום תגיע הצעה טובה על אבירם ברוכיאן, קורנפיין ייתן לו ללכת?

"תלוי כמה טובה. בינתיים אין משהו על הפרק. אבירם שחקן מצוין, כרגע הוא נשאר בבית"ר ויהיה חלק מהמאמץ הגדול להשאיר את הקבוצה בליגה, למרות הצרות".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק