משחק של להיות או לחדול

ניקולה וויצ'יץ' יודע את חשיבות המשחק מול פו-אורטז, במסגרת הסיבוב השני של היורוליג. ספאחיה: "יותם הלפרין ישחק "

יום רביעי 28 פברואר 2007
שלמה חסיד
מכבי ת"א תפגוש הערב (20:45) את פו-אורטז במשחק שאין ממנו חזרה, במסגרת השלב השני של היורוליג. הצהובים, שהפסידו בבית לטאו ויטוריה לפני שבועיים יודעים שהפסד נוסף ימנע מהם כמעט בוודאות את העליה לשלב ההצלבה.

מאמן מכבי תל אביב, נבן ספאחיה אמר אתמול: "אנחנו צריכים להמשיך את היכולת שהצגנו במשחק נגד רומא, המשחק מחר מאוד חשוב לנו. אחרי בני השרון,עשינו מנוחה ועכשיו השחקנים מוכנים לאורטז. אנחנו יודעים שאורטז קבוצה טובה ויש לנו את כל הכבוד אליהם, אבל אנחנו באים לנצח. יותם הלפרין ישחק מחר אני לא יודע כרגע כמה דקות."

קפטן הצהובים, דריק שארפ: "פו אורטז זו קבוצה שמשחקת אגרסיבי מאוד. אף פעם לא יודעים איך יתפתח המשחק נגדנו, כולם קולעים הרבה נקודות. אנחנו מתייחסים כאילו זו הקבוצה הכי טובה באירופה." 

ניקולה וויצ'יץ: "אורטז ניצחה את צסק"א והם גם הגיעו לטופ 16, אז אנחנו נצטרך להתייחס אליהם בכבוד. אנחנו כבר לא יכולים לבצע טעויות בשלבים האלה, בשבילנו זה משחק של להיות או לחדול."

המצטיין במשחק הניצחון ברומא בשבוע שעבר, וויל ביינום: "אני מקווה שהצרפתים יתמקדו בניקולה כמו שהם הבטיחו זה ייתן לשאר השחקנים להיות יותר טובים אנ מאמין שננצח אותם ונתכונן למשחק החשוב נגד טאו ביום רביעי הבא. על פניו זו קבוצה שאנחנו צריכים לנצח וזה מה שנעשה."

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק