ואולי הישועה תגיע מפאטו?

המלצת WINNER לקופה אמריקה: אחרי הפתיחה הקטסטרופלית של ברזיל, יש הלילה לניימאר, דני אלבס ופאטו עוד הזדמנות להוכיח לעולם שהם ראויים לזכות בקופה אמריקה. הבעיה: לפראגוואי יש תוכניות אחרות

שבת 09 יולי 2011
מערכת TELESPORT

 אחרי פתיחה דלה ומאכזבת לקופה אמריקה, במיוחד של הפייבוריטיות לזכייה ברזיל, וכמובן של מארחת הטורניר ארגנטינה יש לנו הזדמנות לחוויה מתקנת  במשחק של ברזיל מול פראגוואי ( שבת 22:00 שעון ישראל). 

ברזיל, מחזיקת הגביע, מגיעה למשחק אחרי התיקו 0:0 המאכזב מול ונצואלה, בבית ב'. אולי הדברים של פאטו, חלוץ הסלסאו, בסוף המשחק מסבירים הכי טוב את הבעיה של ברזיל.

פאטו אמר:  "אנחנו כולם משוכנעים שנוכל לקחת את הגביע, אבל השחקנים חדשים, המאמן חדש הכל פה חדש".

פאטו, רוביניו, ניימאר, דני אלבס ועוד רבים אחרים וטובים, מרכיבים נבחרת התקפית שאמורה לספק לנו משחקים עם הרבה שערים, אבל כנראה שאין עדיין כימייה ותיאום בין השחקנים. את הראייה הכי טובה לכך ראינו במשחק מול ונצואלה שחוץ מהפתיחה החזקה של ברזיל והזדמנות מצויינת של פאטו במחצית הראשונה, נבחרת הסמבה לא סיכנה יותר מדיי את שערה של ונצואלה. 

מול ברזיל עומדת משוכה לא קטנה בדמותה של פרגוואי שנעצרה בדרא"פ 2010 ברבע הגמר מול ספרד אלופת העולם. פראגוואי, המדינה הקטנה ביבשת, שולחת לטורניר נבחרת לא רעה בכלל שלמרות התיקו 0:0 מול אקוודור הנחותה ממנה היא מסוכנת ורוצה להעפיל לשלב הבא גם על חשבון ברזיל הגדולה.

מאמנה הארגנטינאי, גררדו מרטינז, לקח הימור גדול כשהשאיר את כוכב בנפיקה אוסקר קרדוסו מחוץ לסגל מה שאומר שרוב המעמסה תיפול על שני כוכבי הנבחרת: סנטה קרוז ולוקאס באריוס, שנראו כאובדי עצות מול הגנת אקוואדור במשחק הקודם.

המנצחת במשחק, ככל הנראה, גם תסיים את הבית במקום הראשון, ברזיל אחרי משחק הנפל מול ונצואלה ואחרי שראתה את יריבתה השנואה ארגנטינה לא מצליחה לכבוש משחק שני ברציפות, תבוא נחושה ורעבה לניצחון. מאמן פראגוואי, מנגד, כבר הודיע ששחקניו באים לנצח את המשחק והם לא מפחדים לצאת ולתקוף גם את ברזיל.

בשלושת המפגשים האחרונים בין שתי הנבחרות בקופה אמריקה, ברזיל ניצחה בשניים מהם וכנראה שתעשה זאת גם היום. מה שבטוח זה שהולך להיות משחק נורא מעניין באיצטדיון מאריו אלברטו קמפס בקורדובה.

משחק מספר 52: ברזיל - פרגוואי. ההימור: 1

ויש גם לא מעט הימורים אחרים.

צילום: GEYTTYIMAGES

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק