3 המלצות WINNER ליום ראשון

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מברזיל ומארצות הברית

יום ראשון 10 יולי 2011
מערכת TELESPORT

 משחק 42. אתלתיקו גויאניינסה – קורינתיאנס. ההימור 2- יחס 1.8.

משחק קצוות בליגה הברזילאית, קורינתיאנס ראשונה עם 19 נק' (שלוש הפרש מהשנייה)  כאשר יש לה משחק חסר. קורינתיאנס פתחה את העונה מצויין עם שישה ניצחונות ותיקו כשהיא סופגת הכי מעט בליגה 4 שערים בלבד. גם במשחקי החוץ עד כה קורינתיאנס מראה יכולת טובה, משלושה משחקי חוץ ניצחה פעמיים ועשתה תיקו.

אתלתיקו מהצד השני ממוקמת בתחתית הטבלה, מקום 15 עם 8 נק' בלבד ולא ניצחה בארבעת משחקיה האחרונים, שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו. 

גם בבית אתלתיקו לא מבריקה, משלושה משחקי בית ניצחה פעם אחת לעומת שני הפסדים.

משחק 54:  פורטלנד – סיאטל. ההימור 2, יחס 2.10.

MLS. פורטלנד מקום 8 והלפני אחרון בבית המערבי עם 18 נק' ולא ניצחה בששת משחקיה האחרונים כאשר היא מפסידה בחמישה מהם. נוסיף לזה את ההגנה החלשה בבית המערבי, ספגה 28 שערים עד כה ואפשר לומר שזאת לא אחת הקבוצות האיכותיות בבית.

סיאטל מנגד בתקופה טובה מדורגת במקום השלישי עם 32 נק' ולא הפסידה שבעה מחזורים רצופים, ארבעה ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו. 

במפגש הקודם בין הקבוצות בסיאטל התוצאה הייתה 1-1, אני מהמר שסיאטל ינצחו את המשחק הזה.

משחק 64:  פיגוורנסה- סארה. ההימור 1, יחס 1.7.

פיגוורנסה מקום שביעי עם 13 נק' בליגה הברזילאית, אומנם מגיעה אחרי תבוסה 3:0 במחזור הקודם לקוריתיבה אבל היא חוזרת למגרשה הביתי ששם היא נורא חזקה ואוהבת לשחק. פיגוורנסה העונה ניצחה את כל משחקי הבית ,ארבעה במספר, כאשר היא סופגת רק שער אחד מול שבעה שהיא כובשת. 

מנגד עומדת סארה. קבוצה בינונית בליגה הברזילאית, ממוקמת במקום ה-12 עם 10 נק'. בחמשת משחקיה האחרונים סארה משיגה שש נק' בלבד ולא מציגה כדורגל טוב. בשלושת משחקי החוץ שלה העונה סארה מצליחה לנצח רק משחק אחד לעומת שני הפסדים שהיא סופגת בהם שבעה שערים.

צילום: GETTYIMAGES
 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק