ברטיסלבה לא תתקשה מול קוסטאני

באנקר במוקדמות ליגת האלופות: הסלובקים טובים יותר, אבל היריבה מקזחסטן פיזית ואגרסיבית. הכדורגל בקזחסטן משתפר אבל עדיין בנחיתות לעומת סלובקיה

יום שלישי 12 יולי 2011
מערכת TELESPORT

סלובן ברטיסלבה תפגוש היום במשחק הראשון  של מוקדמות ליגת האלופות את טובולה קוסטאני מקזחסטן, במשחק בו ברטיסלבה נהנית מעדיפות מקצועית. קזחסטן מעולם לא שלחה נציגה לשלב הבתים של ליגת האלופות, בעוד שסלובקיה כבר עשתה זאת.

 מרטין דילייט, הבלם בן ה-26 של ברטיסלבה אמר: "אנחנו מוכנים למשחק וכבר רוצים לטרוף את הדשא. המטרה שלנו היא להגיע לשלב הבתים בליגת האלופות ובשביל שזה יקרה אנחנו מוכנים לתת את הנשמה במגרש".

 לברטיסלבה תקציב גבוה יותר, וניסיון עשיר יותר במסגרות האירופיות, אבל הכדורגל בקזחסטן במגמת שיפור מתמדת, וקוסטאני נחשבת יריבה עיקשת שמשחקת פיזי ולא מוותרת. ובכל זאת ברטיסלבה נחשבת מועמדת לניצחון. "אם לא נזלזל ביריבה ונשחק את הכדורגל הטוב שלנו נעבור שלב", סיכם דילייט.

הליגה בקזחסטן בעיצומה והקבוצה במקום השביעי בטבלה, רחוקה מהצמרת, וככל הנראה העונה היא כבר לא תיקח את האליפות. ההיסטוריה של ברטיסלבה בליגת האלופות, לא הכי מוצלחת. לפני שנתיים היא הודחה בסיבוב השני מול אולימפיאקוס אחרי הפסד כפול, זאת אחרי שהדיחה את ז'רינסקי עם הפסד במשחק הראשון וניצחון במשחק השני. עבור קוסטאני זאת הופעה ראשונה בליגה אירופית ולדעתי אחרי צמד המשחקים האלו, גם יהיה האחרון שלה לעונה הזאת.

משחק מס. 4 - סלובן ברטיסלבה - טובול קוסטאני - 1 (יחס 1.10)

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק