אורוגוואי תנסה להימנע מהדחה

המלצת WINNER לקופה אמריקה: אחרי שתי תוצאות תיקו מול צ'ילה ופרו, אורוגוואי שסיימה רביעית במונדיאל האחרון חייבת לנצח את הנבחרת הצעירה של מקסיקו כדי להעפיל לרבע הגמר. האם היא תצליח?

יום שלישי 12 יולי 2011
מערכת TELESPORT
 נבחרת אורוגוואי של סוארז ופורלאן היתה ההפתעה הנעימה של המונדיאל בדרום אפריקה בקיץ הקודם. אולם, למרות שהיא משחקת בסגל מאוד דומה ועם אותו מאמן, אורוגוואי פתחה את הקופה אמריקה בצורה חלשה וסיימה רק בתיקו את שני משחקיה עד כה, מול פרו וצ'ילה. הלילה, אורוגוואי תהיה חייבת לנצח את מקסיקו החסרה מאוד כדי להעפיל לשלב רבע הגמר.

למזלה, אורוגוואי לא יכלה לבקש נבחרת נוחה יותר כדי להבטיח מולה את הכרטיס לשלב רבע הגמר. בימים כתיקונם, מקסיקו היא אחת הנבחרות החזקות בעולם, אך לקופה אמריקה הגיעה עם סגל צעיר ומשני מאוד, ללא הכוכב הגדול שלה, חביאר "צ'צ'ריטו" הרננדס ממנצ'סטר יונייטד, וגם ללא 8 שחקנים שספגו השעייה ממש בסמוך לשריקת הפתיחה.

מקסיקו הצליחה לתת פייט לפרו וצ'ילה בשני משחקיה הקודמים בקמפיין, אך לבסוף הפסידה ורק ניצחון בהפרש גבוה על אורוגוואי עשוי לסדר לה מקום ברבע הגמר מהמקום השלישי בבית. השחקן היחיד עליו מקסיקו יכולה לבנות במשחק הזה הוא ג'ובאני דוס סנטוס, הכוכב הצעיר של טוטנהאם וברצלונה לשעבר, כאשר מלבדו יתר הסגל של מקסיקו נחשב לאלמוני וחלש.

כדי להשיג ניצחון בכורה בבית, נבחרת אורוגוואי תצטרך יכולת משופרת של דייגו פורלאן ואדיסון קבאני, צמד החלוצים שהציג עד כה יכולת חלשה. למעשה, מכל שלישיית החוד הקטלנית רק לואיס סוארז מסכן את הגנות היריב ומספק את הסחורה. קבאני, שנפצע במשחק הקודם מול צ'ילה, עשוי לפתוח על הספסל אך לאורוגוואי יש סגל חזק מספיק גם בלעדיו.

לסיכום, שתי הנבחרות בסכנת הדחה וישחקו במשחק הזה רק על ניצחון. הסגל של אורוגוואי בקמפיין הזה חזק מאוד וטוב בהרבה מזה של מקסיקו, שהשאירה את כוכבייה בבית ולכן אנו סבורים שהנבחרת של טבארז תחייך אחרי המשחק הזה.

משחק 20: אורוגוואי - מקסיקו (1+). ההימור: 1 ביחס 1.7

צילום: Getty Images

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק