מקווים להשיג יתרון לגומלין

מכבי חיפה ערכה מסיבת עיתונאים חגיגית לקראת משחק הפתיחה של העונה, במסגרת מוקדמות ליגת אלופות מול אלופת בוסניה, בוראץ. אלישע לוי במסיבת העיתונאים: "חשוב שנדע לעשות את העבודה"

יום רביעי 13 יולי 2011
מערכת TELESPORT

אנו בטוחים שאכן התגעגתם והנה זה מתחיל- העונה האירופית יוצאת לדרך. בין המשתתפות תהיה כמובן נציגות ישראלית מכובדת, והראשונה לפתוח את העונה מבין הנציגות הישראליות היא אלופת המדינה, מכבי חיפה שתפגוש הערב (רביעי) בשעה 20:00 את בוראץ, אלופת בוסניה במסגרת סיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות.

יממה לפני המשחק, ערכה מכבי חיפה את מסיבת העיתונאים הנהוגה לקראת משחקים בזירה האירופית. את הירוקים ייצגו המאמן, אלישע לוי וכן קפטן הקבוצה, הקשר יניב קטן.

אלישע לוי נשאל כבר בפתיחת מסיבת העיתונאים על הרצון לתקן את עונת הצ'מפיונז האחרונה של מכבי חיפה, בה סיימה הקבוצה את שלב הבתים ללא שער זכות ועם 0 נקודות: "אני מאוד מקווה שנגיע לשלב הבתים. אם נעשה זאת, אני מבטיח שנתקן ונעשה את המוטל עלינו".

מיד אחר כך התבקש המאמן להתייחס ליריבתו, בוראץ הבוסנית: "במפעל של ליגת האלופות כל הקבוצות טובות. ראינו דיי הרבה את בוראץ ומדובר בקבוצה מנוסה. פיזית מאוד. אני בטוח שמחכה לנו משחק קשה ואני מקווה שנדע לעיני הקהל שלנו לעשות מה שצריך ולהשיג יתרון לקראת הגומלין. זו מטרת משחקי הבית ואני מאוד מקווה שנשיג יתרון".

על טענת הבוסנים כי יחסי הכוחות בין הצדדים שווים, ואף ההשוואה שעורכת בוראץ בין הפועל ת"א ומכבי חיפה והעקיצה כי האדומים קבוצה מרשימה הרבה יותר: "אנחנו מכבדים את הבוסנים. אני לא חושב שניתן לערוך השוואה בינינו לבין הפועל ת"א. בוראץ במצב זהה לשלנו, שתי הקבוצות פותחות את העונה לאחר מחנה האימונים. הכי חשוב שנדע לעשות את העבודה".

בנוסף, התייחס לוי אל בלם הרכש הקרואטי, יוריצה בולייאט שהתקשה להתאמן בימים האחרונים: "הוא עבר ניתוחון קטן אם אפשר לקרוא לזה כך. הוא התאמן אתמול לראשונה ללא כדור, הערב הוא צפוי להתאמן עם הקבוצה כרגיל. אני מקווה שלא יהיו בעיות".

מי שעוד היה ספק לגבי שיתופו במשחק הוא יניב קטן, שבשבועות האחרונים מתאמן תחת זריקות וטיפולים רבים: "יכול להיות שהעמסתי על עצמי יותר מדי במחנה האימונים. אני מקווה שאהיה כשיר במאת האחוזים עד המשחק מחר. נגיע מוכנים ואני מאמן שיהיה בסדר. אם ארגיש שאני לא יכול לתפקד, אני אשב בחוץ".

על האווירה בקבוצה עם סיום מחנה האימונים, וכן השינויים הרחבים שעברה הקיץ מכבי חיפה סיכם הקפטן: "עבדנו כמו שצריך במחנה האימונים, בלי הפסקה. אנחנו מגיעים מוכנים למשחק הזה ואלישע לוי עשה את העבודה הטובה ביותר בשביל שנגיע מוכנים. אני בטוח שתראו מחר קבוצה טובה, מגובשת, כזו שיודעת מה היא רוצה מעצמה".


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק