4 המלצות WINNER למוק' האלופות

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על ארבעה משחקים ממוקדמות ליגת האלופות

יום רביעי 13 יולי 2011
מערכת TELESPORT

משחקי המחזור הראשון של הסיבוב השני במוקדמות ליגת האלופות ימשכו היום ואנו מעניקים ארבע המלצות למשחקים אלו.

 משחק מס. 29 - זסטאפוני - דאציה קישינב - 1 (יחס 1.60)

גם בגיאורגיה וגם במולדובה, הליגות טרם החלו. זסטאפוני, אלופת גיאורגיה רושמת הופעה ראשונה במפעל אירופי אל מול דאציה, אלופת מולדובה, שגם עבורה, זאת הופעה ראשונה במוקדמות ליגת האלופות. מדובר בשתי קבוצות חלשות יחסית, דאציה התחזקה בקיץ האחרון בשני שחקנים בהשאלה, כמובן לא שני שחקנים יותר מדי טובים. הבולט שבהם הוא הניגרי קולינס שהגיע לקבוצה ממידטיילנד הדנית. 

זסטאפוני מהצד השני לא החתימה אף שחקן, גם לא שיחררה שחקנים בקיץ האחרון. היא בונה על אותה הקבוצה שלקחה עבורה את האליפות. לדעתי זסטאפוני לא תשרוד יותר מהסיבוב הזה.. אני מאמין שאת דאציה היא יכולה לעבור ולו רק בגלל משחק הבית. בחוץ יהיה לה קשה יותר. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 37 - באנגור סיטי - ה.י.ק הלסינקי - 2 (יחס 1.40)

באנגור הוולשית, זכתה אבאליפות בעונה שעברה.. מדובר בקבוצה חלשה יחסית שמסיימת בדרך כלל במרכז הטבלה בכל עונה. צמד המשחקים מול הלסינקי הפינית יהיו הראשונים שלה בליגת האלופות, מה שאי אפשר לומר על הלסינקי שמשחקת בליגת האלופות כבר כמה שנים טובות, אך לא ממש הולך לה שם.

 בניגוד לליגה הפינית, שם היא להיט, במקום הראשון ביתרון של עשר נק' בדרך לאליפות נוספת, בליגת האלופות היא עברה בשנה שעברה את אקרנאס הליטאית והדחה לאחר מכן מול פרטיזן בלגרד. לפני שבע שנים היא שיחקה מול מכבי ת'א בליגת האלופות והודחה אחרי שהפסידה 1-0 כאן בישראל. בכל מקרה, באנגור חלשה לדעתי, היא תפסיד בשני המשחקים מול הלסינקי.

משחק מס. 38 - סקנדרביו - אפואל ניקוסיה - 2 (יחס 1.30)

אפואל ניקוסיה, אלופת קפריסין, היא לא קבוצה גדולה, אבל היא מופיעה כמעט בכל שנה במוקדמות ליגת האלופות. בשנה שעברה היא לא שיחקה, אך לפני שנתיים היתה לה עונה לא רעה כשהיא הצליחה להעפיל לשלב הבתים ושיחקה מול צ'לסי, פורטו ומול קופנהאגן ואפילו ניצחה בבית את אלופת דנמרק. היא תפתח היום את הקמפיין שלה, בקלילות מול אלופת אלבניה, סקנדרביו, קבוצה אולי טובה ביחסים אלבנים, אך בכל מה שנוגע לאירופה, אין לה מושג בקשר לזה. לדעתי אפואל תעשה את העבודה ותנצח את המשחק הזה. אפשר להמר אפילו על שערים 2 ביחס יפה של 2.45, אני מהמר על 3-1 לקפריסאים.

משחק מס. 42 - שטורם גראץ' - וידאוטון - 1 (יחס 1.40)

שטורם לקחה את האליפות באוסטריה בשנה שעברה מרגליה של זלצבורג, והיא חוזרת לזירת ליגת האלופות אחרי היעדרות של 9 שנים. מה שנחמד זה שהמשחק האחרון שלה בליגת האלופות היה מול מכבי חיפה שם היא הודחה לפני שלב הבתים כשהפסידה 2-0 בישראל ונפרדה מחיפה בתיקו 3-3 משוגע באוסטריה. 

שטורם תפתח את המשחקים שלה מול וידאוטאון, קבוצה בינונית מהליגה ההונגרית שלקחה את האליפות בעונה שעברה. עבורה זאת הופעה ראשונה בליגת האלופות. שטורם נשארה בערך אותה קבוצה כמו בעונה שעברה, היא הביאה בהשאלה את המגן הגרמני פארטל ששיחק בורדר ברמן. היא מכרה את המגן הקרואטי שנדפילד לפרנקפורט הגרמנית בעבור מליון לירות סטרלינג. שטורם טובה יותר מוידאוטאון, לדעתי לא תיפול פה הפתעה כלשהי.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק