אני מוכן לעזוב עכשיו

כך אמר נבאן ספאחיה. במכבי אמנם היו מרוצים בתום הניצחון המותח 70:74 על פו אורטז אך ספאחיה נעלב מהאוהדים: הקהל לא עזר לנו. אליהו: לא היינו צריכים להגיע לסיטואציה הזו

יום שישי 02 מרץ 2007
מערכת TELESPORT
למרות הניצחון הדחוק של מכבי 70:74 על פו אורטז, הצהובים לא הסתירו את האכזבה מיכולתם בסיום המשחק. כפי שמכבי נראית כרגע המקום הראשון נראה רחוק מאוד.

נבאן ספאחיה: "אני לא מרוצה מאיך שניצחנו את המשחק הזה, אבל זה לא הכדורסל של מכבי ולא אהבתי את מה שראיתי היום.

זה לא מובן לי בגלל שהתאמנו בצורה אחרת השבוע והיום זה לא הלך. הפוסט אפ לניקולה לא עבד לנו היום, אבל ידעתי שהם יילכו על וויצ'יץ'. במחצית הראשונה הספסל שלנו היה נורא וקלע רק ארבע נקודות.

ידעתי מה אורטז יעשו, אבל אני מאוכזב מהקבוצה שלי שלא שיחקה את הכדורסל שלה הערב. אני מבין את האוהדים ואני עושה את הטוב ביותר עבור מכבי.  אם רוצים אני מוכן ללכת. הקהל לא עזר לנו היום והם לא תמכו ביותם ובוויל ברגעים קשים. זה בלתי אפשרי שמכבי יוכלו תמיד להיות הקבוצה הטובה ביותר באירופה במשך עשר שנים".

ספאחיה התייחס לאי שיתופו של יותם הלפרין הערב ואמר: "אני התכוונתי לשתף אותו הערב, אבל במשחק צמוד שכזה לא רציתי לסכן את יותם".

ליאור אליהו, שנבחר ל-MVP בסיום המשחק אמר: "היה משחק קשה היום ובזמן האחרון הדברים הולכים לנו מאוד קשה. לא היינו צריכים להגיע בכלל לסיטואציה הזו.

כולם התרגלו למכבי הדורסת של השנים האחרונות וכנראה שזה לא ככה השנה, אבל גם משחקים כאלה צריך לדעת לנצח. הייתי בסדר בהתקפה במחצית הראשונה ובמחצית השנייה נתתי לאחרים שהיו יותר חמים ואני שמח שזה נגמר בצורה טובה".

לגבי יותם הלפרין אמר אליהו: "אף אחד לא רוצה לשבת על הספסל. אני מכיר אותו כבר שנים והוא ברמות הכי גבוהות של אירופה. אני מאמין שהוא יחזור לשחק והכול יהיה בסדר".

טל בורשטיין: "אף פעם לא נעים לשמוע שריקות בוז מהקהל וכמובן שאנחנו רוצים שהקהל ידחוף אותנו גם כשלא הולך. 

אסור היה לזלזל בהם והם ניצחו את צסק"א והם באו לפה כשאין להם מה להפסיד. בסופו של דבר ניצחנו וזה מה שחשוב".

וויל ביינום : "ההרגשה היא כמו של הפסד . הדרך הייתה רעה מאוד היום. אני מבין את הקהל, אבל הם צריכים להבין שזה קשה מאוד. זה לא שאנחנו לא רוצים לנצח, אני מנסה בסה"כ לעשות את מה שאני יכול".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק