שלושה באנקרים לליגה האירית

מחזור משחקים נוסף יערך היום באירלנד אנו ממליצים לכם על טור כמעט בטוח להימור. היחס לא גבוה. אבל הסיכוי דווקא כן

יום שישי 15 יולי 2011
מערכת TELESPORT

 משחקי המחזור ה-23 יערכו הערב באירלנד ומועצת ההימורים מאפשרת להמר על כמה מהם. אנו מעניקים המלצות להימורים עם סיכויי זכייה גבוהים, אם כי אם יחסים נמוכים.

משחק מס. 13 - בריי וונדרס - דרי סיטי - 2 (יחס 1.50)

אחרי ארבעה הפסדים רצופים, ניצחה בריי במשחק האחרון, 2:1 בחוץ את יו.סי דבלין והיא מדורגת במקום השישי כרגע. היא תשחק היום משחק מאוד קשה מול דרי סיטי שמדרוגת במקום הרביעי בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות רצופים, שניים בליגה ואחד בגביע הליגה. 

הקבוצה אחרי שמונה משחקים ללא הפסד. בסיבוב הקודם נפרדו השתיים בתיקו 1-1. דרי טובה יותר מבריי והיא יכולה להנחית אותה שוב למקום שאליו היא שייכת, לתחתית.

משחק מס. 15 - גאלוויי יונייטד - סליגו רוברס - 2 (יחס 1.10)

18 הפסדים רצופים ו-19 הפסדים ב-20 המשחקים האחרונים שלה. מעולם לא היתה קבוצה חלשה יותר בליגה האירית. גאלווי במקום האחרון בטבלה, עם חמש נק' ב-22 משחקים, היא תשחק היום מול סליגו, קבוצה שרוצה מאוד לזכות השנה באליפות. סליגו אחרי ארבעה ניצחונות רצופים אמורה להביס בקלות את גאלוויי. מי שלא מסמן כאן 2 באמת שמחפש הפתעות מרעישות.

משחק מס. 18 - דרוגהדה יונייטד - שמרוק רוברס - 2 (יחס 1.15)

עוד משחק קצוות בין דרוגהדה שמדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה לבין שמרוק שמדורגת במקום השני בטבלה. דרוגהדה חלשה מאוד העונה, היא מפסידה בשלושת המשחקים האחרונים שלה ובסך הכל ב-12 משחקים מתוך 16 המשחקים האחרונים שלה.

 שמרוק נאבקת השנה על האליפות עם סליגו ועם סט. פטריק כשהיא מנצחת בשני משחקי הבית האחרונים שלה, אך לרוע מזלה מפסידה בשני משחקי חוץ רצופים מול סליגו ומול דרי סיטי. שמרוק ניצחה את דרוגהדה בשמונה משחקים מתוך העשרה האחרונים שהיו בין השתיים. דרוגהדה ניצחה בשמונה בלבד מתוך 42 משחקים שהיו בין השתיים אייפעם. שמרוק תצא ממשבר משחקי החוץ האחרונים שלה, והיא מועמדת ברורה לנצח את המשחק הזה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק