3 המלצות לליגה הגרמנית השנייה

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מהליגה הגרמנית השנייה שיוצאת הערב לדרך

יום שישי 15 יולי 2011

 בשעה טובה, הבונדסליגה הגרמנית יוצאת לדרך. נכון שמדובר בינתיים רק בליגת המשנה בגרמניה, אבל אנו מעניקים שלוש המלצות למשחקי הערב.

משחק מס. 5 - אנרג'י קוטבוס - דינמו דרזדן - 1 (יחס 1.45)

דינמו דרזדן סיימה את העונה שעברה במקום השלישי בליגה השלישית ובמהלך שני משחקי פלייאוף מול אוסנאברוק מהליגה השניה היא ניצחה אחרי הארכה והעפילה לליגה השניה. היא תפתח את העונה היום במשחק מול קוטסובס שסיימה את העונה שעברה במקום השישי בטבלה. קוטבוס תשחק היום ללא בורנר ורוג'ר, דרזדן תחסר היום את קירסטן ואת מולר. 

המפגשים הקודמים בינהם היו לפני חמש שנים אז הן נפרדו בתיקו בשני המשחקים, שנה לפני כן ניצחה קוטבוס פעמיים. לדעתי ניתן לקוטבוס את הכבוד במשחק הפתיחה מול העולה החדשה.

משחק מס. 7 - פ.ס.וו פרנקפורט - אוניון ברלין - 1 (יחס 2.30)

פרנקפורט סיימה את העונה שעברה במקום ה-13 בטבלה כאשר אוניון ברלין סיימה במקום ה-11. לעונה הנוכחית התחזקה אוניון בחלוצה הברזילאי סיליביו ששיחק בלוזאן בעונה שעברה. פרנקפורט מהצד השני החתימה לא מעט שחקנים בהעברות חופשיות, הבולטים שבהם הם הניגרי כריסטאנוס ששיחק בהמבורג בעונה שעברה והסנגלי גווייה ששיחק באאכן בעונה שעברה. פרנקפורט תשחק היום ללא טוסונגולו וללא השחקן החדש כריסטאנוס.

 ברלין מהצד השני תחסר את פריטצ'ה, הופמן, קולק, מאטצוקה ואת פארנסן. בעונה שעברה ניצחה כל קבוצה במשחק הבית שלה, פרנקפורט ניצחה 2:1, ברלין ניצחה 2:0. כך היה גם לפני שנתיים. לדעתי זה לא ישתנה ובגלל ההרכב המעט חסר שברלין תשחק בו היום.

משחק מס. 11 - פירט - איינטרכט פרנקפורט - 2 (יחס 2.00)

פירט סיימה את העונה שעברה במקום הרביעי בטבלה, היתה רחוקה רק ארבע נק' ממשחק פלייאוף. מי שתתמודד מולה היום היא פרנקפורט שסיימה במקום ה-17 בעונה שעברה בליגה הראשונה וירדה לליגה השניה. פרנקפורט מתכוונת לעלות כבר בתום העונה הזו בחזרה לליגה הראשונה. היא החתימה כמה שחקנים מצויינים לקראת העונה הנוכחית, בינהם להאמן, שהגיע בעבור חצי מיליון סטרלינג מסט. פאולי, ג'אקפה מחוף השנהב שהגיע בעבור אותו הסכום מלברקוזן, מאטמור הגיע מגלאדבך, והשחקן הטוב ביותר שהם החתימו לקראת העונה הנוכחית הוא שיילדפלד הקרואטי, מגן שהגיע משטורם גראץ' שינסה למנוע העונה מהקבוצה לספוג יותר מידי שערים. פירט גם החתימה כמה שחקנים חדשים, הבולט בינהם הוא החלוץ הקנדי אושן שהגיע מקיקרס אופנבך. 

המפגש האחרון בין השתיים היה לפני חמש שנים במסגרת הליגה השניה, אז ניצחה כל קבוצה בבית. השנה זה משהו אחר, קבוצות שונות לגמרי. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק