אבוקסיס מחוץ לסגל מול נתניה

קשר הפועל ת"א סוחב פציעה ולא תורגל באימון היום - שי אבוטבול יחליפו במרכז השדה מחר מול מכבי נתניה. בקבוצה של ראובן עטר שואפים גבוה ולא פוסלים אפילו זכייה באליפות

שבת 03 מרץ 2007
אשר גולדברג, עדי גלסקה

יוסי אבוקסיס לא ייכלל בסגל של הפועל ת"א היום במשחק הליגה שלה מול מכבי נתניה ב"קופסא", זאת לאחר שלא תורגל על-ידי המאמן באימון הבוקר.

אבוקסיס, שלא פתח מול מכבי פ"ת ביום שני כבר אינו שחקן הרכב קבוע, מאז לקח ניר לוין את שרביט האימון בקבוצה. אבוקסיס וניר לוין קיימו שיחה ארוכה, בה סוכם שאחרי האימון אמש יוחלט סופית אם השחקן יהיה בסגל למשחק. לוין החליט כאמור לא להכליל את השחקן הותיק בסגל בסופו של דבר.

מי שאמור להחליף את אבוקסיס במרכז השדה במשחק הוא שי אבוטבול שיפתח לצידו של ואליד באדיר.

רמי דואני, הבלם הצעיר שמתגלה כאחת ההפתעות הנעימות השנה בהפועל ת"א חתם על חוזה ארוך טווח ל-5 שנים במועדון האדום, יחד עם דני בונדר, המגן הימני. גם הקשר ביברס נאתכו צפוי לחתום על חוזה ארוך טווח.

באסיפה הטקטית שקיים ניר לוין, הוא התייחס בעיקר לשמירה על חלוץ מכבי נתניה איתי שכטר, שנמצא בכושר מצויין. 

בנתניה רוצים צמרת

אחרי סיבוב שני מוצלח, מכבי נתניה פותחת את הסיבוב השלישי ורוצה המשכיות. 

בקבוצה של דניאל יאמר מאמינים שאפשר לדבר על מקומות 1-3, אם הקבוצה תמשיך להציג את אותה יכולת. 

הקשר, מזואה אנסומבו, שנעדר בשל צבירת כרטיסים צהובים, חוזר לקישור והוא השינוי היחידי שמתכנן המאמן, ראובן עטר, בהרכב, לעומת זה שפתח במשחק הקודם.

אמיר טגה, שסבל מפציעה ולא התאמן באופן מלא במהלך השבוע, יפתח היום בהרכב.

שחקן מכבי נתניה, אמר ל-TELESPORT: "עוד מוקדם להגיד שאנחנו רצים לאליפות, אבל כמו שהליגה נראית ומתנהלת, אם נמשיך באותה יכולת, אנחנו נמצא את עצמנו מעל בית"ר".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק