עטר מציג: מערך סופר-התקפי

במכבי נתניה חושבים רק על ניצחון מחר מול הפועל ת"א ומדברים בקול רם על גביע אופ"א. אבי סטרול ישמור על אוגבונה, בונדאה פצוע - אופיר חיים או תמיר כהן יחליפו אותו

יום שישי 02 מרץ 2007
אשר גולדברג

מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר ממשיך להכניס מוטיבציה בשחקניו ומדרבן אותם במסע האירופי של גביע אופ"א, הצפוי לקבוצה אם תסיים במקומות 3-2.

אווירת גביע אופ"א סובבת את הקבוצה, כשהמטרה המוצהרת היא להדביק מחר את הפועל ת"א ולהשוות ע"י ניצחון את מספר הנקודות. ראובן עטר מתכנן מערך המוגדר בקופסא כ"סופר התקפי".

עטר תירגל בקו הקדמי את אובודו אוקוצ'ה ואיתי שכטר, כשהוריד מהם משימות הגנתיות. נראה כי אופיר חיים או תמיר כהן שימלאו את מקומו של הרומני הפצוע בונדאה יצטרפו ללחץ שיופעל על מרכז הגנת הפועל ת"א.

בנתניה בונים על היעדרותו של יוסי אבוקסיס: "בלי אבוקסיס המערך של הפועל ת"א אינו מאורגן, אפשר לצל את זה כדי לכבוש שערים".

הבלם אבי סטרול אמור לפקוח עין על החלוץ הניגרי זיטו אוגבונה. שחקני הקבוצה הזרים ובעיקר מוסא סנוגו ואובודו אוקוצ'ה הוזהרו מפרובוקציות של דחיפות ואמירות שינסו מספר שחקנים בהפועל ת"א להפעיל מולם. גם איתי שכטר התבקש שלא לבצע עבירות "מטופשות" שיגררו לכרטיסים צהובים או כרטיס אדום.

קופות הקופסא נפתחו הבוקר למכירה מוקדמות של כרטיסים. היציע בו יתרכזו אוהדי הפועל ת"א יזכה לפיקוח סבלני של המשטרה אחרי התקרית שהייתה בין האוהדים באדום למספר שטורים במשחק מלפני שלושה שבועות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק