אלירן עטר מבוקש בפורטוגל

דיווחים בפורטוגל הבוקר: אלירן עטר עשוי לקבל בקרוב פנייה רשמית לגבי מעבר לאחת הקבוצות הבכירות בפורטוגל. מקורב לשחקן: "יש קבוצה בכירה שמאוד רוצה אותו". דור מלול הושאל לבירשחוט הבלגית

שבת 16 יולי 2011
שלמה חסיד
מכבי ת"א מחפשת למזער את התקציב העונתי על-ידי מכירת והשאלת שחקניה, כשבשבועות האחרונים מוזכרים שמותיהם של רוברטו קולאוטי, גל אלברמן, תמיר כחלון, דור מלול והאריס מדוניאנין כמי שעשויים לעזוב את המועדון ברגע שתגיע הצעה לקריית שלום, חלקם אף כבר על סף עזיבה.

אך אולי אחד השחקנים היחידים אותם בקריית שלום לא היו רוצים לראות דופק על הדלת ומבקש לעזוב הוא החלוץ, אלירן עטר.

השחקן שהגיע מבני יהודה בעונה שעברה היה אולי ליחיד מבין כל הסגל הנוצץ שהצליח לספק את הסחורה, והיה מדובר רק בעניין של זמן עד שקבוצות באירופה יביעו את התעניינותן בשחקן. כאמור, הבוקר מפורסמים בפורטוגל מספר דיווחים על הרצון להעביר את השחקן משורות מכבי ת"א, כשעל-פי הדיווח ערך השוק של החלוץ עומד על כארבעה מיליון דולרים.

מקורב לשחקן אמר ל-TELESPORT על הדיווחים: "אכן יש התעניינות באלירן עטר. קבוצה מפורטוגל רוצה אותו מאוד".  יש לציין, בדיווחים מדובר כי הקבוצה שבעקבותיו היא פורטו, אך מקורבי השחקן טענו כי מדובר במועדון אחר.

הערב (17:45) תערוך מכבי תל אביב משחק אימון בקריית שלום מול הכח עמידר רמת גן. בתוך כך, הודיע הבוקר (שבת) המועדון כי סאבו פאביצ'ביץ' סיכם לשנתיים נוספות, ויישאר בקבוצה עד לתום עונת 2012/13. בנוסף, דור מלול הושאל לקבוצת בירשחוט הבלגית עד לתום העונה, שם ישתף פעולה עם החלוץ רועי דיין.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק