יפן וארהב בגמר מונדיאל הנשים

המלצת WINNER לגמר מונדיאל הנשים: יפן מעולם לא היתה בגמר הטורניר ועדיין לא ניצחה את ארה"ב ב-25 המפגשים ביניהן. ארה"ב כבר זכתה פעמיים במונדיאל

יום ראשון 17 יולי 2011
שלמה חסיד

 יפן וארה"ב ישחקו הערב בגמר מונדיאל הנשים, כאשר יפן עדיין לא ניצחה את ארה"ב ולא הופיעה מעולם בגמר הטורניר, ואילו ארה"ב כבר הניפה פעמיים את גביע העולם.

שתי הנבחרות ניצחו 1:3 בחצי הגמר. ארה"ב את צרפת' ויפן את שבדיה. הומארה סאווה היפנית בת ה-32 סחפה את הנבחרת שלה לטורניר מצוין כאשר ההפסד היחיד הגיע מול אנגליה בסיום שלב הבתים, כאשר הן כבר הבטיחו את עלייתן לרבע הגמר.

ארה"ב עשתה דרך דומה כשהפסידה רק לשבדיה אחרי שכבר הבטיחה עלייתה לשמונה הגדולות.

 בשנה האחרונה שתי הנבחרות נפגשו שלוש פעמים, וארה"ב ניצחה בשלושת המפגשים. ב-25 המפגשים שקיימו שתי הנבחרות אי פעם, היפניות הצליחו להוציא רק 3 תוצאות תיקו,וביתר המשחקים הפסידו.

 אבי וואמבאך, חלוצת ארה"ב, כבר הבקיעה 12 שערים במונדיאלים, 3 מהם במונדיאל הנוכחי, ושלושת השערים היו בראש. עכשיו האישה בת ה-31 יודעת שזה עלול להיות המונדיאל האחרון שלה ואמרה: "אני רוצה לזכות במונדיאל, גם כי זה עלול להיות המונדיאל האחרון שלי". 

המשחק שיערך בפרנקפורט מעורר עניין רב בעולם. הטורניר נחשב להתלחה גדולה ומפתיע במיוחד בזכות שחקניות יפן. היפניות זוכות לתמיכה רבה ונראה כי צפוי קרב עיקש שלא יוכרע ב-90 דקות. 

משחק מספר 43: יפן - ארצות הברית. ההימור: איקס.

 צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק