3 המלצות WINNER לליגות מסקנדינביה

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מליגות הכדורגל בשבדיה, איסלנד ודנמרק

יום שני 18 יולי 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 71 - ארהוס - לינגבי - 1 (יחס 1.70)

מחזור ראשון בליגה הדנית. ארהוס העפילה מהליגה השניה בתום העונה שעברה והיא תארח היום את לינגבי שדורגה במקום השמיני בתום העונה שעברה. לינגבי נשארה עם אותו הסגל כמעט מהעונה שעברה, שחקן אחד עזב אותם, זהו המגן הדני האמאלאינן שחתם בוורגם. 

ארהוס החתימה את החלוץ לארסן ששיחק בטולוז הצרפתית בעונה שעברה כשהיא נפרדת משלושה שחקנים, תומאסון המגן בן ה-30 שחתם בפאדובה, פיילהאבר האמריקאי שחזר לשחק בניו אינגלינד ואת החלוץ הנאמיבי וויליאמס שחתם בהאקן השבדית. 

השתיים נפגשו בפעם האחרונה לפני שלוש שנים, ארהוס ניצחה בשני המפגשים. באופן כללי ארהוס ניצחה את לינגבי בשבעה מתוך עשרת המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים. ארהוס גם ניצחה בעשרה מתוך 17 משחקי בית שהיא אירחה את לינגבי. אז נכון שהיא העולה החדשה אבל קשה ללכת פה נגד הסטטיסטיקה.

משחק מס. 75 - טרלבורג - גטבורג - 2 (יחס 1.80)

טרלבורג במקום ה-13 בליגה השבדית,  כשהיא ניצחה 2:3 את קלמאר במחזור האחרון, זאת אחרי שבעה הפסדים רצופים. היא תארח היום את גטבורג שמדורגת במקום התשיעי בטבלה כשזו ניצחה בשני המשחקים האחרונים שלה, 0:3  את סיריאנסקה בבית ו-2:1 בחוץ את אותה סיריאנסקה. 

המשחק בין השתיים בסיבוב הראשון הסתיים בתיקו 1-1. טרלבורג בבית עם מאזן של שלושה ניצחונות וחמישה הפסדים ללא תוצאות תיקו. גטבורג בחוץ עם ארבעה ניצחונות, תיקו אחד ושלושה הפסדים. גטבורג טובה יותר, אחרי שני ניצחונות רצופים היא תחזיר את טרלבורג לקרקע אחרי הניצחון האחרון של המארחת

משחק מס. 84 - ויקינגור - פראם - 1 (יחס 1.65)

משחק בין שתי הקבוצות החלשות בליגה האיסלנדית. ויקינגור במקום ה-11 בטבלה אחרי ארבעה הפסדים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. פראם במקום האחרון עם שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה.

 שתי הקבוצות שכחו מתי הן ניצחו לאחרונה, ואם נדייק זה קרה פעם אחת במהלך 11 המשחקים האחרונים של ויקינגור ופעם אחת במהלך שבעת המשחקים האחרונים של פראם. השתיים נפגשו לאחרונה לפני ארבעה שנים, ויקינגור ניצחה בשני המשחקים. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק