ארסנל דורשת 45 מיליון יורו על פברגאס

התותחנים הודיעו לברצלונה כי הם נותנים שבועיים ימים לניסיון השלמת עסקת פברגאס בחזרה לקטאלוניה. אם לא תושג הסכמה בתוך שבועיים, יישאר הקשר עונה נוספת בלונדון

יום שני 18 יולי 2011
מערכת TELESPORT

הממלכה הבריטית רועשת ונרגשת: האם בכל זאת יעבור עוד הקיץ פרנססק פברגאס לברצלונה? על-פי הידיעות האחרונות שהתפרסמו הבוקר, זה יקרה בשבועיים הבאים או שניאלץ להמתין עונה נוספת ולחכות להתפתחויות חדשות.

הקשר הקטאלוני בן ה-24 עזב את ברצלונה בשנת 2003, מאז הספיק לערוך בארסנל למעלה מ-300 הופעות וכן להרוויח את סרט הקפטן. אבל למרות זאת, ברור לכל שהקשר היה מאושר לחתום בקבוצת הבית שלו, שמחזרת אחריו זו השנה השנייה ברציפות.

כעת מתברר כי תשובה לכאן או לכאן לגבי חזרתו לברצלונה תהיה בשבועיים הקרובים, לאחר שדווח כי ארסנל הציבה לאלופת אירופה תג של 45 מיליון יורו עבור הקשר, השייך לסגל נבחרת ספרד. בנוסף לתג המחיר הגבוה, דורשת ארסנל לסיים את המו"מ בשבועיים הקרובים, אחרת אופצית הרכישה על ססק תרד מהפרק, לפחות לקיץ הנוכחי.

יש לציין כי על אף המו"מ שנמשך בשבועות האחרונים ואולי במשך כל העונה האחרונה, נשיא ברצלונה, סנדרו רוסל, טען כי תקציב הרכש של ברצלונה הקיץ עומד על 46 מיליון יורו. כאמור, התקציב במלואו צפוי להיגמר על עסקת אלכסיס סאנצ'ז מאודינזה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק