מקארתי חולמת על הפלייאוף

המלצת WINBA: באופן חריג יערך באמצע השבוע משחק כבר בשעה 19:00 שעון ישראל. אטלנטה זכתה לקבל בחזרה את הכוכבת ורשמה 2 ניצחונות רצופים. אינדיאנה רוצה למנוע הפסד שלישי ברציפות

יום שלישי 19 יולי 2011
שלמה חסיד

אחרי שהובילה את אטלנטה לאליפות האזור המזרחי בעונה שעברה, אנג'ל מקארתי נפצעה במחנה האימונים הטרום עונתי ורק עכשיו היא מתחילה לחזור לעצמה.

בשני המשחקים האחרונים היא סייעה לקבוצתה להשיג שני ניצחונות. השחקנית, שבשנה שעברה העמידה ממוצע של 20.4 נק' למשחק, קלעה בשני המשחקים האחרונים 17.6 נק' בממוצע - זאת כאשר ב-11 משחקיה העונה היא השיגה סך של 20 נק' רק בשני משחקים. בכל זאת היא נבחרה על ידי הקהל למשחק האול סטואר.

מקארתי אמרה: "לא התייאשנו. נתמודד על מקום בפלייאוף מול שיקגו ואם נגיע לשם נוכל לכפר על פתיחת העונה החלשה שלנו. אנחנו עדיין מאמינות".

אידניאנה ממול, מובילה את הצד המזרחי, אבל רשמה שני הפסדים רצופים. האחרון ביניהם מול קונטיקט בשבת, 76:71. טמיקה קאצ'ינגס, האול סטאר של הקבוצה, שקלעה 18 והוסיפה שיא עונתי של 15 ריב' אמרה: "אנחנו יודעות שאנחנו מהוות מטרה לכל קבוצה שרוצה לעשות על גבינו כותרות, ואנחנו יודעות איך להתמודד עם זה". 

בשנה שעברה ארבעת המפגשים בין שתי הקבוצות הסתיימו בתיקו 2:2 בניצחונות ביניהן, אבל אינדיאנה הפסידה בכל שלושת משחקי החוץ האחרונים באטלנטה. קאצ'ינגס השיגה ממוצע של 20.4 נק' בשלושת המפגשים האחרונים בין שתי הקבוצות, ומהצד השני מקארתי השיגה 24.3 נק' ממוצע למשחק.

שימו לב שהמשחק יערך בשעה 19:00 שעון ישראל. 

משחק 4: אטלנטה (3+) - אינדיאנה. ההימור: 1 ביחס 1.8

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק