אטלנטה רוצה לעשות 0:6 מול קולורדו

המלצת WINNER למשחק בייסבול: אטלנטה ניצחה בכל חמשת משחקיה נגד קולורדו העונה, אבל המומחים טוענים כי דווקא קולורדו פייבוריטית הערב בגלל הביתיות

יום שלישי 19 יולי 2011

 פרדי פרימן ואטלנטה ממשיכים להיות דומיננטים מול קולורדו. הלילה הם רוצים להעלות את מאזנם ל-0:6 מול קולורדו, כאשר הם ימשיכו סדרה של ארבעה משחקים מולם.

 רק בשנת 2003 הצליחה אטלנטה לעשות סדרת ניצחונות משמעותית יותר מול קולוראדו, כשאז היא ניצחה אותה שש פעמים ברציפות ללא מענה. פרדי פרימן שבלט בכל חמשת הניצחונות הקודמים של אטלנטה על קולורדו אמר: "נקווה להשוות את השיא שלנו משנת 2003, לפעמים ההיסטוריה חוזרת על עצמה".

 ביום שני ניצחה אטלנטה את קולורדו 4:7 כאשר פרימן שוב הופך לגיבור הניצחון. ג'ייסון היווארד הפצוע נעדר מהרכב אטלנטה במשחק ביום שני והוא בספק גם למשחק הלילה.

 קולורדו אחרי שלושה הפסדים ברציפות ו-9 הפסדים מתוך 13 המשחקים האחרונים שלהם. בין התאריכים 4-7 ביולי הקבוצה הפסידה ארבע פעמים ברציפות מול אטלנטה, בהפרש מצטבר של 8-24 נקודות.

 סדרת הכישלונות הובילה לספקולציות לפיהן אובלדו חימנז, כוכב הקבוצה, שהגיע לקבוצה בתמורה לחוזה בגובה 18 מיליון דולר עשוי לעזוב, אלא שחימנז מכחיש.

 לדעת המומחים קולורדו תנצל את יתרון הביתיות ותנצח הלילה את אטלנטה, אם כי כולם מסכימים כי הכוחות שקולים.

משחק מספר 18: קולורדו רוקיס - אטלנטה ברייבס. ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק