2 המלצות WINNER לרביעי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מליגות הכדורגל בפינלנד ובשוויץ

יום רביעי 20 יולי 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 24 - פופה - קוקולה - 1 (יחס 1.50)

משחק בין שתי סוגרות הטבלה  הקבוצות החלשות ביותר נכון לעכשיו בליגה השניה בפינלנד. פופה מדורגת במקום האחרון בטבלה עם הפסד 2-1 לקוטיפי במחזור האחרון, זאת אחרי ניצחון חוץ 3-1 על אספו. בסה'כ מפסידה הקבוצה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. 

קוקולה, שתתמודד מולה היום, מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא בכושר גרוע אחרי שבעה הפסדים במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה. השתיים כבר נפגשו העונה, קוקולה ניצחה בבית 1-0. בעונה שעברה ניצחה פופה בשני המפגשים. הביתיות נורא חשובה במשחקים מהסגנון הזה.

משחק מס. 27 - גראסהופרס - לוזאן - 1 (יחס 1.40)

משחק מההליגה השוויצרית. גראסהופרס סיימה במקום השביעי את העונה שעברה והיא תארח היום את לוזאן, העולה החדשה. גראסהופרס לא עשתה יותר מדי שינויים בפגרה. היא החתימה את דניאל דה רידר, הישראלי הולנדי ששיחק (מעט מאוד) בוויגאן בעונה שעברה ושלחה את ואסקז השבדי בחזרה להאקן. 

לוזאן צירפה שני שחקנים בהעברה חופשית. היא הביאה את קולטורי השוויצרי מראסינג סנטאנדר ואת לינג הדני מליל. היא ויתרה על סילביו הברזילאי שחתם באוניון ברלין. כולנו זוכרים את לוזאן שגם שיחקה בעונה שעברה בליגה האירופית בעקבות הקמפיין שלה בגביע השוויצרי בעונה שעברה. היא קבוצה נחמדה מאוד אך סביר שתפתח את העונה עם הפסד לגראסהופרס. 

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק