שירזי: רוצים להמשיך במומנטום

בני יהודה תתארח הערב בכפ"ס ורוצה להמשיך ביכולת המצויינת שלה מהתקופה האחרונה. ורדיאן הבלם הקרואטי יחזור להרכב. אלי אוחנה: "רוצים להשיג ניצחון ראשון על בני יהודה"

שבת 03 מרץ 2007
עדי גלסקה
 בני יהודה של ניצן שירזי פותחת היום את הסיבוב השלישי ותקווה להמשיך את היכולת המשופרת שלה מהסיבוב השני, כשתתארח ב-19:00 בערב באיצטדיון בכפ"ס, כדי לפגוש את קבוצתו של אלי אוחנה.

בקבוצה מהשכונה מקווים להשיג ניצחון חוץ שני בלבד העונה, כאשר ניצחון החוץ היחידי שלה העונה הושג מול אותה כפ"ס בסיבוב הראשון.

הבלם הקרואטי של בני יהודה, יאשה ורדיאן ישוב למרכז ההגנה, אחרי שלא שיחק מול בית"ר ירושלים עקב אדום שספג. קובי דג'אני יחליף במרכז הקישור את אימורו לוקמן המוצהב.

מאמן בני יהודה ניצן שירזי מרוצה מהיכולת של קבוצתו לאחרונה ואמר לקראת המשחק: "אנחנו נמצאים בתקופה טובה ושומרים על רצף משחקים ברמה טובה וללא הפסדים. אנחנו רוצים להמשיך ביכולת הטובה גם בכפ"ס".

שירזי הוסיף: "בליגה שלנו אתה מנצח אתה למעלה, הפסד אחד אתה כבר בתחתית ולכן צריך להמשיך ולצבור נקודות".

אוחנה: כל משחק חשוב לנו

בהפועל כפ"ס רוצים להמשיך את היכולת הטובה משני המשחקים האחרונים, בהם צברו 4 נקודות וכבשו 4 שערים. 

קבוצתו של אלי אוחנה, שסיימה בתיקו 1:1 את משחקה הקודם בבית מול האלופה מכבי חיפה, רוצה להשיג ניצחון בכורה העונה על בני יהודה ובכך להבטיח כמעט סופית עונה נוספת בליגת העל, אחרי שבסיבוב השני הקבוצה התקרבה לתחתית הבוערת.

לאוחנה, מאמנה של הפועל כפ"ס מצפה מעין דרבי פרטי ב-13 לחודש מול בית"ר ירושלים במסגרת חצי גמר גביע הטוטו, והוא רוצה להגיע למשחק הזה בראש שקט עם ניצחון ביתי.

אוחנה, שיהנה מסגל מלא אמר לקראת המשחק: "התרחקנו מהתחתית לאחרונה והלחץ ירד במעט, אך עדיין כל משחק חשוב לנו. לא הצלחנו לנצח העונה את בני יהודה ואני מקווה שנעשה זאת הערב"

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק