0

אולימפיאקוס אמרה לא לריבאלדו

אלופת יוון לא תמשיך את ההתקשרות עם הקשר הברזילאי בעונה הבאה, כיוון שזה לא הולך לקראתם. ריבאלדו יעזוב את המועדון היווני שאמר לזכותו: אנחנו מאחלים לריבאלדו המשך הצלחה בכל דרך שיבחר

שבת 12 מאי 2007
מערכת TELESPORT
אולימפיאקוס היוונית אמרה לא לשחקנה הברזילאי, ריבאלדו בן ה-35, שזכה עימה העונה באליפות. ריבאלדו והמועדון היווני לא הגיעו לעמק השווה לחוזה חדש, והקשר הӑרזילאי החליט לא להמשיך במועדון היווני.

ריבאלדו (35) הגיע לאולימפיאקוס לאחר שהעביר את רוב שנותיו היפות בברצלונה הספרדית ומילאן האיטלקית. הקשר הברזילאי הצליח לזכות ב-3 אליפויות במועדון היווני, והוביל אותם אפילו בליגת האלופות. 

Ċריבאלדו הצליח לכבוש 15 שערים במדים האדומים לבנים של אוליפיאקוס. המועדון היווני אמר בתגובה לשלילת המשך התקשורת עם הברזילאי: "השחקן לא השכים להצעה שהצענו, כעת אולימפיאקוס מאחלת לשחקן המשך הצלחה בכל דרך שיבחר בהמשך".

דӕוקא האוהדים היוונים עומדים לצידו של הקשר הברזילאי החביב עליהם. האוהדים דווקא מעוניינים בהישארותו כדי שיעזור להם להעפיל לליגת האלופות בעונה הבאה. ריבאלדו אפילו לא הוזמן לחגיגה במשחק האליפות ונראה כי דרכו החוצה סופית.

ריבאלדו החל לשחק כדורגל מקۦועי בשנת 1990/91  בקבוצת סנטה קרוז. את הפריצה הגדולה החל בפאלמיירס הברזילאית, לאחר מכן עבר לדפורטיבו לה קורוניה בעונת 1996/97. 

לאחר מכן המועדון הקאטלוני ראה את הקסם הברזילאי, אשר שיחק במדי ברצלונה חמש עונות רצופות. לאחר מכן שיחק שנӪיים במילאן. משם ריבאלדו טיפס חזרה לדרום אמריקה וקרוז'ירו ולבסוף נחת בפיראוס במדי אולימפיאקוס.

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק