3 המלצות לגביע הליגה הצרפתי

גם בצרפת מתחילים לשחק כדורגל. ואנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. הפעם אנו ממליצים על שלושה משחקים מגביע הליגה בצרפת שיוצא הערב לדרך

יום שישי 22 יולי 2011

 
משחק מס. 12 - איסטרס - באסטיה - 1 (יחס 2.05)

איסטרס ובאסטיה גם יפגשו במחזור הראשון של העונה. כרגע הן נפגשו למשחק גביע הליגה. איסטרס סיימה את העונה שעברה במקום ה-11 בטבלה, באסטיה מהצד השני חזרה לליגה השניה היישר מהליגה השלישית. באסטיה התחזקה העונה בקשרה של פ.ס.ז בעונה שעברה, רוטן כאשר היא נפרדה משני שחקנים שעברו לברסט ולאורלנס בהשאלה. איסטרס מהצד השני נשארה אותה קבוצה כמעט. היא החתימה את צ'לה, מגן קמרוני שהגיע מלאנס. ההימור שלי, איסטרס טובה יותר. הן נפגשו גם בעונה שעברה בגביע.. איסטרס ניצחה באותו המגרש 2-0.

משחק מס. 14 - גנגאן - לאבאל - 1 (יחס 1.90)

משחק גביע ליגה נוסף בצרפת. גם כאן יש מפגש בין שתי קבוצות שלא נפגשו בעונה שעברה. גנגאן התחזקה מאוד בעונה שעברה, היא עלתה מהליגה השלישית לליגה השניה והיא מכוונת לכיוון הליגה הראשונה. לאבאל מהצד השני סיימה במקום ה-15 בטבלה, בתחתית. השתיים נפגשו לפני שנתיים במסגרת הליגה השניה, אז ניצחה לאבאל בבית 3-0 והן נפרדו בתיקו בגנגאן. באופן כללי, לאבאל הפסידה רק פעם אחת מתוך חמשת המשחקים שהיא שיחקה בגנגאן. לאבאל נפרדה מאחד השחקנים המצויינים שלה, הקשר המונה שחתם בקאן תמורת מליון אירו. היא השיגה מאותה קאן, את החלוץ נאבאב בהשאלה. גם החלוץ הסנגלי באדיאן הצטרף לקבוצה. גנגאן מהצד השני החתימה בהעברה חופשית את המגן הוותיק פייסלי שהגיע מניס. היא מכרה את סומח.. שחקן לא רע לברסט ונפרדה גם מבזיל, שחתם באמיין. למרות שלאבאל התחזקה מעט לעונה הזו, גנגאן רעבה מאוד, והיא מועמדת רצינית להתמודדות לעליה בתום העונה לליגה הראשונה. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 17 - לאנס - קלרמונט - 1 (יחס 1.55)

לאנס ירדה ליגה בתום העונה שעברה, והיא תארח היום בגביע את קלרמונט שדורגה במקום השביעי בתום העונה שעברה. השתיים נפגשו לאחרונה לפני שלוש שנים, לאנס ניצחה בשני המשחקים במסגרת הליגה השניה, 2-1 בבית וגם בחוץ. לאנסה עשתה בקיץ קופה מרשימה במיוחד. באדימו נמכר למונפלייה בעבור 2 מליון אירו, הרמאח המרוקאי עבר לשחק באל חילאל המצרית בעבור 1.7 מליון אירו, החלוץ בוקארי חתם בראן בעבור חמישה מליון אירו והמגן וארנן, חתם בריאל מדריד הגדולה בעבור עשרה מליון אירו. כמה הקבוצה השקיעה בקיץ ? כלום. היא החתימה ארבעה שחקנים בהעברה חופשית. שני קשרים צרפתים שהגיעו משטרסבורג ומבורגדו ושני חלוצים משטרסבורג ומלה מאן. קלרמונט מהצד השני הביאה כמה שחקנים בהעברה חופשית, לא ממש מוכרים, הבולט שבהם הוא החלוץ מוריירה, שהגיע מהונבד ההונגרית, חלוץ ברזילאי.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק