הצהוב שלט, האדום ניצח

ליגת העל: 12 כרטיסים צהובים נשלפו הערב במשחק שלא כלל הרבה כדורגל. ברוך דגו ואגבונה כבשו, מוסא סנוגו הורחק

שבת 03 מרץ 2007
מערכת TELESPORT
הפועל ת"א הנחילה הערב הפסד ראשון לנתניה בעידן עטר, בדרך למקום השני. מכבי נתניה נראתה לחוצה, שיחקה באגרסיביות מיותרת שעלתה לה באדום לסונגו ו-7 צהובים. הפועל ניצלה את ההפסד של מכבי ת"א ופתחה עליה פער של 2 נק', תוך שהיא מתקרבת עד כדי נקודה אחת בלבד מבית"ר ירושלים במקום הראשון.

מכבי נתניה: לירן שטראובר, אורי אוזן, אבי סטרול, לואיס מרין, דדי בן-דיין, מוסא סנוגו, מזואה אנסומבו, איתי שכטר, תמיר כהן (אופיר חיים, 70), אמיר טגה (שי בירוק, 78), אובודו אוקוצ'ה.

הפועל ת"א: שביט אלימלך, דני בונדר, יגאל אנטבי, רמי דואני, חאבייר פאאס, שי אבוטבול (וולינגטון, 60), ואליד באדיר, סלים טועמה, ברוך דגו (דה-ברונו, 82), איבזיטו אוגבונה, אליניב ברדה (גילי ורמוט, 74).

מחצית ראשונה

פתיחת המשחק התאפיינה במשחק אגרסיבי, במיוחד של שחקני נתניה שספגה 3 צהובים כבר ברבע השעה הראשונה. 

בדקה ה-18 בעיטה חופשית של מכבי נתניה, 30 מ' שמאלה משער הפועל, הסתיימה בנגיחה של איתי שכטר מתוך הרחבה, לידיים של אלימלך.

בדקה ה-21, טועמה השאיר כדור מצויין לאליניב ברדה בצד ימין וחדר לרחבה, שם כבר חיכה דגו. אבל ברדה העדיף לבעוט לבד מזוית קשה והכדור הלך מעל לשער.

בדקה ה-28, אורי אוזן בעט בעיטה חופשית מצויינת מ-17 מ' מצד שמאל, אל הפינה הקרובה, אבל שביט אלימלך הצליח להוציא את הכדור החיבורים.

נתניה המשיכה להשתלט על המשחק ובדקה ה-34 כדור קרן הגיע לאיתי שכטר שממטר אחד נגח מעל השער.

אז נתניה השתלטה על המשחק, אבל אז הגיעה טעות של אבי סטרול, שהרחיק למרכז הרחבה הגבהה של אנטבי מצד שמאל הישר לרגליו של ברוך דגו, שמ-13 מ' בעט מדויק לפינה, 0:1 לאדומים.

מחצית שנייה

נתניה פתחה את המחצית בהרבה התלהבות, אבל ההזדמנות הראשונה היתה דווקא של האדומים. אוגבונה דהר בדקה ה-48 עד לרחבה ובעט חזק, אבל שטראובר יצא טוב והדף לקרן.

הפועל המשיכה לתקוף בניסיון להשיג את השני, אנטבי שוב פרץ בשמאל והשאיר לטועמה על סף הרחבה, אבל טועמה בעט מעל השער.

בדקה ה-54, מאיר לוי שרק לפנדל לאחר שרמי דואני נגע בכדור בידו בתוך הרחבה, אבל אז שחקני הפועל ת"א התגודדו סביב השופט ושלחו אותו אל הקוון אל עוברה, ובעקבות זאת שינה את החלטתו.

המשחק התחמם, נתניה המשיכה לצבור צהובים ובדקה ה-62 הצהוב של מוסא סנוגו, אחרי עבירה מיותרת במרכז המגרש, היה השני שלו והוא הורחק מהמשחק, בדיוק כמו במפגש הקודם בין שתי הקבוצות.

בדקה ה-79 מתפרצת של הפועל ת"א הסתיימה בעוד הכנסת כדור של אנטבי, אבל מרין הצליח להרחיק. נתניה הגיבה בבעיטה של אופרי חיים מ-18 מ', שחלפה קרוב לקורה.

6 דקות לסיום איתי שכטר החליט לנסות את מזלו ובפריצה טובה מצד ימין הביא עצמו למצב בעיטה, 20 מ' מן השער. אבל הבעיטה של שכטר הלכה ישר לידיו של אלימלך.

נתניה הימרה על שער שיוויון וההאדומים ניצלו את זה ובתוך תוספת הזמן דה-ברונו הוביל מתפרצת, שבסופה מסר לאוגבונה והאחרון כבש, 0:2 להפועל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק