קאזאן תיאלץ להסתפק בתיקו?

המלצת WINNER לליגה הרוסית היום: ייתכן דרבי ישראלי ברוסיה, כאשר טרק גרוזני של זאב חיימוביץ' תארח את רובין קאזאן של ביבראס נאתכו. צפוי משחק שקול

יום שישי 22 יולי 2011
מערכת TELESPORT
 במסגרת המחזור ה-17 בליגה הרוסית תארח טרק גרוזני את רובין קאזאן. גרוזני היא קבוצתו של זאב חיימוביץ' שממעט לשחק ברוסיה ואילו האורחת היא קבוצתו של ביבראס נאתכו.


טרק גרוזני נמצאת במקום העשירי  בטבלה עם 19 נקודות שברשותם,  לאחר 5  נצחונות,4 תוצאות תיקו ו-7 הפסדים. במחזור האחרון סיימה טרק גרוזני בתוצאה 0:0  במשחק חוץ נגד זניט סט פטרסבורג.

מנגד רובין קאזאן נמצאת במקום הרביעי בליגה עם  27 נקודות, שברשותם 7 נצחונות,6 תוצאות תיקו ו-3 הפסדים. רובין קאזאן מגיעה לאחר הפסד ביתי לקובאן בתוצאה 2:0. 

טרק גרוזני מגיעה לאחר שני נצחונות בששת המשחקים האחרונים, מנגד רובין קאזאן מגיעה לאחר ארבעה  נצחונות בששת המשחקים האחרונים.

שתי  הקבוצות מגיעות ללא חיסורים משמעותיים. בשלושת המפגשים האחרונים בין הקבוצות ניצחה רובין קאזאן במשחק אחר ושני המשחקים הנותרים הסתיימו בתוצאת תיקו.

גם הפעם תתקשה קאזאן מאוד לשחק בגרוזני. הליגה העונה ברוסיה תימשיך שנה וחצי. ספק רב אם קבוצה כל שהי תעצור את צסק"א מוסקבה. קאזאן הולכת ומאבדת גובה, וגם היא תסתפק ודאי בתיקו.

משחק מספר 3: טרק גרוזני - רובין קאזאן. ההימור: איקס

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק