נועם אוקון בספק לאיטליה

המחבט הבכיר של ישראל סובל מפציעה בשרירי הבטן שעשויה לאלץ אותו לעבור ניתוח, ההחלטה בימים הקרובים. ביום א' מתחילה מכירת הכרטיסים המוקדמת באינטרנט לקראת המשחקים בסיבוב השני

שבת 03 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

הטניסאי הישראלי הבכיר, נועם אוקון (170 בדרוג העולמי) , נפצע בשרירי הבטן התחתונה והשתתפותו במפגש הדיוויס נגד איטליה ב-6 באפריל, מוטלת בספק.


אוקון, שפתח השנה את בצורה טובה כשהגיע לחצי הגמר בטורניר קלדוניה ולאחר מכן ניצח פעמיים במפגשי הדיוויס נגד לוקסמבורג, סובל מבקע חלקי בבטן התחתונה שנוצר במהלך טורניר ממפיס בארה"ב, בו שיחק לאחרונה.


כזכור, ישראל תפגוש את נבחרתה החזקה של איטליה ב-6 עד ה-8 באפריל ברמת השרון,  למשחק חשוב במסגרת הסיבוב השני של הבית האירופאי\אפריקאי בגביע דיוויס. כעת, ישנה אפשרות שהנבחרת הישראלית תאלץ לעבור את המפגש ללא הטניסאי הישראלי הבכיר שמחזיק במאזן של 15 ניצחונות ב- 27 משחקי דיוויס.


למעשה, אוקון כבר לא מצליח להשלים אימון שלם במשך שבועיים ובתחילת השבוע הקרוב הוא צפוי להחליט על צעדיו בעצה משותפת עם הצוות הרפואי של הנבחרת. אם אוקון יזדקק לניתוח, הוא יאלץ לנוח לפחות שבועיים, דבר שככל הנראה יגרום להיעדרותו ממפגש הדיוויס מול איטליה.


בלי קשר לפציעה של אוקון, תחל ביום א מכירת הכרטיסים המוקדמת למפגש הדיוויס באמצעות אתר האינטרנט של משרד הכרטיסים הדרן. באיגוד הטניס נרשם ביקוש רב לכרטיסים לקראת המפגש המסקרן והפעם כולם מקווים שהאצטדיון ברמת השרון יהיה מלא. מי שירכוש חבילת כרטיסים באינטרנט לשלושת ימי התחרות, יקבל הנחה של 20% ויקבל את הכרטיסים תמורת 240 שקלים במקום 300.


כאמור, אוקון יחליט בימים הקרובים על צעדיו הרפואים, בכל מקרה את טורניר המאסטרס הקרוב, אינדיאן וולס, בו היה אמור להשתתף הוא יחמיץ. דודי סלע ישתתף במוקדמות האינדיאן וולס ויתחיל את משחקיו ביום שני הקרוב. שחר פאר תשחק בהגרלה הראשית.
ציפי אובזילר, שהודחה השבוע בסיבוב הראשון באקאפולקו תשתתף בשבוע הבא ביחד עם העולה החדשה, יבגניה לינצקאיה בטורניר ITF  ביוון על סך 25,000 דולרים. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק