2 המלצות WINNER למשחקי הבייסבול

הלילה בליגת ה-MLB: ניו יורק בהרכב מלא מול פלורידה. הפצועים של ניו יורק חוזרים להרכב במשחק הלילה. וגם: אטלנטה פוגשת את סינסנטי

יום שישי 22 יולי 2011
שלמה חסיד

 בניו יורק שמחים מאוד על כך שהפצועים של הקבוצה צפויים לחזור הלילה להרכב במשחק מול פלורידה. דיוויד רייט חוזר אחרי חודשיים של היעדרות, וכמוהו גם קרלוס בלטרן, חוזה רייס וג'ייסין באי.

 ביום רביעי הפסידה ניו יורק לסט לואיס 2:6, והלילה היא מקווה להתאושש במשחק מול פלורידה שבה היא פייבוריטית לניצחון על פי מומחי הבייסבול - 54 אחוז לניצחון של ניו יורק מול 46 אחוז לפלורידה.

 מנג'ר ניו יורק, טרי קולינס, אמר: "סוף סוף הפציעות מאחורינו. אני מאמין שנצא לדרך חדשה וטובה יותר. האווירה באימונים הולכת ומשתפרת".

 ניו יורק הפסידה בשלושה מתוך חמשת משחקיה מול פלורידה השנה, וביום שני היא הפסידה מולה 1:4 בלי כוכביה הפצועים שישובו הלילה.

 מנג'ר פלורידה, ג'ק מק'קאון, אמר: "כעת עם חזרת הפצועים שלהם ניו יורק תהיה קבוצה אחרת לחלוטין ואני מצפה למשחק קשה מאוד הלילה". 

משחק מספר 30:  פלורידה מארלינס - ניו יורק מטס. ההימור: 1

 ג'ייר ג'ורג'נס מאטלנטה התחיל חלש את העונה אבל השתפר במשחקים האחרונים. כעת הוא מאמין שיוכל יחד עם קבוצתו לנצח בחוץ את סינסינטי.

 אטלנטה פייבוריטית לניצחון על פי המומחים, שמעניקים לה 52 אחוז לניצחון מול 48 אחוז של סינסינטי.  ג'ורג'נס אמר לקראת המשחק הלילה: "אני מאמין שאם נמשיך את התנופה מהמשחקים האחרונים ונשחק את המשחק הטוב שלנו לסינסינטי יהיה קשה מאוד מולנו ואנחנו נזכה בניצחון".

  ביום א' ניצחה סינסינטי את וושינגטון 8:9 כאשר ג'ורג'נס נראה מצויין. הבעיה שהלילה מזומנת לו הרבה עבודה מול שני כוכבי סיסינטי ג'וי ווטו וג'אי ברוס שאמר: "יהיה משחק קשה וצמוד הכול יכול להיות ומי שירצה יותר ינצח".

משחק מספר 29: סינסינטי רדס - אטלנטה ברייבס. ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק