מלמיליאן: ניצחנו קבוצה גדולה

מאמן הכח ר"ג מפרגן ליריבה, אבל מוריד את שחקניו לקרקע: "יש להם 10 משחקים, הם צריכים להבקיע מכל מצב שיש כדי שנישאר"

שבת 03 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

הכח עמידר רמת-גן עשתה היום צעד חשוב במאבקה להישאר עונה נוספת בליגת העל, כשגברה בקריית-אליעזר על מכבי חיפה 1:2. בקבוצה, שהיתה עסוקה השבוע בבדיקות פוליגרף לבדיקת המדליפים, מרוצים מהתוצאה אך מדגישים כי זהו ניצחון אחד בלבד והדרך עוד ארוכה. בחיפה הלחץ רק גבר ואלן מסודי זכה במהלך המשחק לשריקות בוז מהקהל, לאחר שהשתיק אותם אחרי השער שכבש.

מאמן הכח, אורי מלימליאן: "ניצחנו קבוצה גדולה. לא קל לבוא לחיפה ולשחק כמו ששיחקנו, במצב שבו אנחנו נמצאים בטבלה. אמרתי לשחקנים שאנחנו משחקים כל משחק כדי להישאר בליגה וצריך לתת 100 אחוז בשביל זה. השחקנים חייבים להישאר עם הרגליים על הקרקע, יש להם 10 משחקים והם צריכים להבקיע מהמצבים שהם מגיעים להם."

כובש שער הניצחון, יוסי רוזן: "אני שמח שהכדור שבעטתי נכנס כי אנחנו נלחמים על החיים שלנו, הרבה פעמים אתה חושב שזה נכנס וזה יוצא החוצה."

מגן האלופה היוצאת, אלון חרזי: "כל משחק זה קורה לנו, בעיטה אחת לשער שני גולים, ועוד שערים כל-כך מוזרים. לא הולך לנו. נלחמנו, חטפנו שער עצמי, המשכנו להילחם, הקבוצה השנייה התגוננה וקרה מה שקרה. אני לא מצדיק את מה שאלן עשה, אבל הוא פשוט הביע את מה שהוא מרגיש. יש הרבה אנשים בלי סבלנות, שחקנים נלחמים כדי לחבר את הקבוצה ולא מעריכים את זה."

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק