לחמן: מאוכזב שלא ניצחנו

ליגת העל: מאמן הפועל פתח תקווה הראה את אכזבתו מהתיקו 2:2 מול מכבי תל אביב בבלומפילד. עוד מדברי לחמן: היינו אגרסייבים והתכוננו היטב למשחק. כובש הצמד, קקון: טעות שיפוט מנעה מאיתנו 3 נק'

שבת 03 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

הפועל פתח תקווה סיימה בתיקו 2:2 נהדר בבלומפילד מול מכבי תל אביב. אצל המלאבסים ההרגשה הייתה בסיום המשחק אכזבה. בעיקר בגלל אי השריקה של אלון יפת בתוספת הזמן לפנדל.

מוטי קקון, כובש הצמד היום בהפועל פ"ת אמר בסיום: "היה לי שבוע אימונים טוב. המאמן ראה זאת ופתחתי בהרכב. לא ניצחנו וחבל, טעות שיפוט לא נתנה לנו שלוש נקודות.

מאוד מתסכל שנפצעתי ומתחתי את השריר. אני מקווה שזו לא מתיחה רצינית ונחזור למגרש".

איל לחמן, מאמן הפועל פתח תקווה היה טיפה מאוכזב בסיום: "לא היה קל להכין את הקבוצה למשחק הזה, בדרך כלל קבוצה רגילה אחרי האירועים של השבוע האחרון מגיעה לא מוכנה. אבל זה הייחודיות של הפועל פתח תקווה. יודעים להרים את עצמנו כל פעם מחדש.

הגענו לבלומפילד ותקפנו ללא הפסקה. כל המשחקים שלנו מול הצמרת היו טובים, ההבדל היום שהגענו למצבים אבל כבשנו בהשוואה לפעמים קודמות שהחמצנו. היום היו שחקנים עם ניסיון ונתנו הרבה.

המשחק מבחינה התקפית היה נהדר, אני מאוד מרוצה היום. חבל שלא ניצחנו היום, הגענו במטרה לנצח את המשחק. באמת היום היינו אגרסייבים מאוד. מי שראה היום את המשחק ראה אותנו משחקים קדימה ומהר".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק