דטרויט רוצה לנקום במינסוטה

המלצת WINNER לליגת ה-MLB: דטרויט הפסידה 1:4 למינסוטה בסוף השבוע, זאת לאחר 11 חודשים בהם לא מעדה מולה. הלילה היא תנסה לתקן ולחזור למסלול הניצחונות

יום ראשון 24 יולי 2011
שלמה חסיד

אחרי שספגה הפסד ראשון למינסוטה ב-11 החודשים האחרונים, דטרויט מקווה שריק פורקלו שחוזר הלילה לפעילות יעזור להם להתאושש ויעלה את מאזן הניצחונות.

דטרויט ניצחה 11 משחקים רצופים מול מינסוטה, לפני שנכנעה לה 1-4 בשבת. רון גארדנהייר, מנג'ר דטרויט אמר: "כל הכבוד להם על הניצחון, הם שיחקו טוב יותר מאיתנו. ננסה לתקן במשחק הלילה".

מינסוטה מדורגת רביעית בליגה, עם שישה משחקים מתחת לדטרויט שמוליכה את המחוז המרכזי. פורקלו הצטיין בניצחון על אוקלנד ביום שלישי שעבר, והלילה הוא כאמור חוזר. פורקלו אמר: "מצפה לנו משחק קשה ביותר, אבל אני מאמין בקבוצה שלנו".

פורקלו יפגוש את כוכב מינסוטה, פרנסיסקו לריאנו שזה עתה נבחר להיכל התהילה ואמר: "העונג כולו שלי. אני וחבריי באים לתת פייט מכובד ולנצח גם הלילה".

בראד תומאס פצוע בדטרויט, שמתוך 10 משחקיה לאחרונה היא ניצחה 5 והפסידה 5. על פי ההערכות המומחים, מינסוטה פייבוריטית לנצח הלילה. אך האם היא תשכיל לעשות זאת? בביתה, אנחנו חושבים שהיא בהחלט מסוגלת להפוך את הקערה על פיה ולנצח בשנית.

משחק 65: מינסוטה טווינס - טרויט טייגרס. ההימור: 1 ביחס 1.5.
  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק