פרנקפורט רוצה לחזור לבונדסליגה

המלצת WINNER לליגת המשנה בגרמניה: אחרי שהשיגה ניצחון חוץ במחזור הפתיחה בליגה השניה, פרנקפורט רוצה להישאר מושלמת ולחזור לבונדסליגה אחרי עונה אחת בגלות. סט פאולי תנסה להפריע

יום שני 25 יולי 2011
 פרנקפורט, ירדה בעונה שעברה באופן די מפתיע לליגה השנייה. היא פתחה את העונה נהדר, אבל נחלשה מאוד בחלק השני של העונה וירדה ליגה עם 2 נקודות פחות מגלאדבך שהצליחה לשרוד. את טבילת האש שלה בליגה השניה, היא עברה בהצלחה כשניצחה במחזור הפתיחה לפני שבוע 2:3 בחוץ את גרויטר פירת החזקה. 

סט פאולי, שתתארח אצל פרנקפורט פתחה גם היא עם ניצחון ביתי 0:2 על אינגולשטאד החלשה והמנצחת במשחק הערב תצטרף לקוטבוס, הקבוצה היחידה עם מאזן מושלם אחרי 2 מחזורים. פרנקפורט, שניצחה את שני המפגשים הקודמים שלה מול סט פאולי, הצליחה לשמור על רוב הסגל שלה מהעונה שעברה, כולל תיאופינוס גקאס, חלוץ נבחרת יוון ומלך שערי הקבוצה. 

למשחק מול סט פאולי היא תחסר 4 שחקנים פצועים. את כריס המגן הברזילאי, יונג המגן הגרמני. את ראיין קלארק הקשר האמריקני שלה ואת קאיו, הקשר הברזילאי.
 
למרות החיסורים הללו, פרנקפורט קבוצה הרבה יותר חזקה מסט פאולי. עם גקאס ומאטמור, החלוץ האלג'יראי המצויין שלה, פרנקפורט יכולה וצריכה לנצח בלי הרבה בעיות ולהצטרף לקוטבוס בפיסגה. 

משחק מספר 80: איינטרכט פרנקפורט - סט. פאולי. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק