הוסר צו המניעה על ביתר ירושלים

צו המניעה על בית"ר ירושלים הוסר לאחר סיכום בין נציגי ארקדי גאידמק לנציגיו של גומא אגייאר. כעת מחכים הצדדים לאישור בית המשפט המחוזי בשביל להשלים את העברת בית"ר ירושלים לידי אדלר ולוין

יום שני 25 יולי 2011
מערכת TELESPORT

הספקנו לברך עוד בשבוע שעבר את הצמד אדם לוין ודן אדלר על קבוצת הכדורגל שלקחו תחת חסותם, אבל אז הגיע איש העסקים ורוכש פוטנציאלי בעברו, גומא אגייאר והוציא צו מניעה על העברת בית"ר ירושלים לידיים חדשות עד אשר יזכה לקבל החזר הכספי, שלטענתו הגיעו לו בעקבות סיכום מול הבעלים היוצא, ארקדי גאידמק.

כעת, לאחר שהצדדים נפגשו הבוקר, אפשר לברך את אדלר ולוין על הסרת המכשול האחרון בדרך להשלמת העסקה רשמית. צו המניעה שהוציא אגייאר הוסר הבוקר לאחר שעורכי הדין של גומא אגייאר וארקדי גאידמק הגיעו להסדר, וכעת כל שנותר הוא למתין לאישור בית המשפט המחוזי.

יש לציין כי אנשי גאידמק ואגייאר עדיין לא הגיעו להסדר על הסכום הכספי שיזכה לקבל אגייאר, אלא רק לגבי הסרת צו המניעה כך שהקבוצה תוכל לעבור לידיים חדשות ולהעמיד תקציב ברשות לבקרת תקציבים עד הדד ליין שניתן לה, 28.7. על-פי ההערכות יעמוד תקציב הקבוצה על כ-28 מיליון שקלים.

במסגרת הפשרה אליה הגיעו הצדדים, 400 אלף הדולרים אותם שילמו אדלר ולוין על העברת הבעלות, יועברו לנאמנות עד להסכם בין הצדדים על גובה הפיצוי.

רוכשי בית"ר ירושלים המיועדים, אדם לוין ודן אדלר, לא הגיעו הבוקר לדיון ואף לא שלחו נציגים מטעמם, למורת רוחו של השופט משה דרורי. את בית"ר ירושלים ייצג היו"ר, איציק קורנפיין.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק