זה פנדל מארץ הפנדלים

יניב לוזון, שחקנה של הפועל פ"ת עדיין לא מבין את ההחלטה של אלון יפת מאמש לא לשרוק פנדל מול מכבי ת"א: הוא אמר לי 'קום, קום' ופשוט השתגעתי מזה. אנחנו נישאר בליגה

יום ראשון 04 מרץ 2007
אשר גולדברג
בהפועל פ"ת שמחו השבוע כשדרישתם לקבל שופט יותר בכיר למשחקם מול מכבי ת"א נענתה בחיוב כשאלון יפת מונה להיות שופט המשחק. אך עם סיום המשחק (2:2) רבים מהם לא הבינו מה נפל עליהם וטענו שהשופט הבכיר במדינה קיפח אותם, שוב.

לטענת קשר הקבוצה יניב לוזון הוא הוכשל על ידי בלמי מכבי ת"א בתוך הרחבה בדקות הסיום, הכשלה שהצריכה לפי דעתו שריקה לבעיטת 11 מטר מצידו של יפת, אך השופט הבינלאומי שעמד קרוב לאירוע הורה להמשיך לשחק.

"זה היה פנדל מארץ הפנדלים" אמר הבוקר לוזון ל-TELESPORT והוסיף: "אלון יפת היה חייב לשרוק לפנדל לאחר שנדחפתי בכח על ידי הבלמים שממש הרימו אותי וזרקו אותי. הכי מעצבן שבמקום לשרוק לעבירה השופט אמר לי 'קום, קום' כאילו לא קרה כלום, ממש השתגעתי, נגרם לנו עוול ענק ולא בפעם הראשונה העונה".

למרות האירוע הקשר עדיין לא איבד תקווה ומאמין כי הפועל פ"ת תישאר בסופו של דבר בליגת העל: "הפער שלנו מהקו האדום עומד עכשיו על שמונה נקודות ואנו מתחילים את מאבק ההישרדות עם יחס שערים שלילי. אמנם זה לא נראה קל, כי עלינו לצבור שלושה ניצחונות אבל כמו שכפר סבא עשו זאת לפני שנה גם אנחנו ננסה להישאר בליגת העל".

לא רק שלוזון מאמין שניתן להישאר בליגה, הוא גם רואה במשחק אמש כסימן לבאות. "עלינו לשחק ללא כל הזרים של הקבוצה שנעדרו בגלל כל מיני סיבות ועדיין הצגנו את המשחק הכי טוב שלנו העונה", אמר הבוקר הקשר.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק