פראייר מי שיקח את מסודי

כך אמר הבוקר ל-TELESPORT שלמה שרף והוסיף: "כבר מזמן הוא היה צריך ללכת", היום יתברר אם קטן כשיר לאספניול. רוני לוי יבדוק האם קולאוטי ירד במחאתיות מהמגרש

יום ראשון 04 מרץ 2007
עדי גלסקה

"מסודי כבר מזמן היה צריך ללכת הביתה" אמר היום שלמה שרף, מאמן הנבחרת לשעבר ופרשן בהוור, ל- TELESPORT והוסיף: "פראייר מי שיקח אותו בעונה הבאה, הוא צריך לחזור לארץ מולדתו. לחיפה הוא רק מזיק". 

המתח בין אלן מסודי למכבי חיפה התעצם אמש, כשהחלוץ סימן לאוהדים לשתוק. מסודי, שנחשב לאחד השחקנים הפחות אהודים במועדון, יקיים ביממה הקרובה שיחה עם המאמן רוני לוי.
שחקנים בקבוצה אומרים שלא לציטוט שיש לסלקו בעקבות התנהגותו.

יניב קטן שנכנס כמחליף ותוכנן לשחק ביום חמישי נגד אספניול בבלומפילד, בספק למשחק.

קטן ייבדק היום בצהריים אחרי שהתלונן על פגיעה ומתיחה במפשעה. המאמן רוני לוי יבדוק היום אם ירידתו האיטית של החלוץ הארגנטינאי רוברטו קולאוטי מכר הדשא כשהוחלף וצעידתו לחדר ההלבשה בלי אישור היה מחאה נגדו ונגד הצוות המקצועי.

במכבי חיפה ישנה השלמה עם העובדה שדרך הליגה הם לא יגיעו לאופ"א בעונה הבאה. השחקנים מדברים על גביע המדינה וגם על הפסקה של שנה מהמפעל, דבר אשר יאפשר בנייה וחשיבה מחודשת.

אספניול הספרדית תמלא ביום חמישי את בלומפילד, כשלמכבי חיפה התברר שלפחות 5,000 אוהדים שיהיו במשחק הם אוהדי הקבוצה ממרכז הארץ ודרומה - נתניה עד ב"ש.

אספניול לא שלחה אתמול סקאוט למשחקה של חיפה נגד הכח עמידר ר"ג. הנציג של רוני לוי הערב במונז'ואיק, מגרשה של אספניול שתשחק היום בליגה הספרדית מול ויאריאל יהיה איתי מרדכי שעושה את עבודת המעקב בקביעות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק