מקווה שבעזרת הביתיות נשיג יתרון

אלישע לוי לקראת המשחק של מכבי חיפה מול מאריבור במוקדמות ליגת האלופות: "צריכים להציג יכולת טובה יותר בהגנה מאשר במשחק הגומלין מול בוראץ', אבל המשחק לא תלוי בשוער או בשחקן זה או אחר"

יום שלישי 26 יולי 2011
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה תתמודד מחר (רביעי) מול אלופת סלובניה, מאריבור, במסגרת הסיבוב השלישי במוקדמות ליגת האלופות, והיום היא ערכה את מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת ההתמודדות.

"אנחנו צריכים להציג יכולת טובה יותר בהגנה מאשר במשחק הגומלין מול בוראץ', אבל המשחק לא תלוי בשוער או בשחקן זה או אחר", אמר המאמן אלישע לוי והוסיף: "כל קבוצה טובה במפעל הזה, למעט חובבנים. כולם הקלו ראש אחרי שניצחנו את בוראץ' 1:5 וראינו כמה היה קשה בגומלין בו הפסדנו". 

"מאריבור קבוצה טובה מאוד. זו קבוצה צעירה ודומה לשלנו. מצפה לנו משחק קשה. סבלנו ממזל רע, יש לנו פצועים ומורחקים, אבל האחרים צריכים לבוא ולתת מעצמם יותר. צריך לעשות מאמץ קבוצתי גדול מהרגיל ואני מקווה שבעזרת הביתיות נשיג יתרון".

 "היעד שלנו הוא להגיע לבתים וזה לא קל אף פעם. עובדה שלא הרבה קבוצות עשו את זה. כידוע מכסת הזרים שלנו מלאה ושוק הישראלים לא פשוט. נמתין עד אשר נוכל לחזק את הקבוצה. הבעיות ידועות ונעשה כל מה שצריך על מנת שתהיה קבוצה טובה".  

הבאנו את שראנוב כדי שלא יהיו לנו בעיות בעמדת השוער. דוידוביץ' שוער מצוין. הוא היה ונשאר כזה, גם אם ספג שני שערים באשמתו, אבל אני חושב ששבעמדת השוער לא תהיה לנו בעיה. בלי שום קשר להחלטה שלי מי יהיה השוער במשחק, יש לנו הרי עוד יום אחד והתקשורת יכולה מצידי לעשות ספקולציות, אבל אנחנו נחכה ונודיע מי יהיה השוער הראשון בצורה מסודרת".

 "אנחנו עושים מאמצים גדולים, בגלל העובדה שמכבי חיפה היא קבוצה שצריכה להתמודד בליגה ובאירופה. וודאי שנכון לעכשיו הסגל הוא איכותי מאוד, אבל לא מספיק גדול. במסגרת המדיניות שלנו, נעשה מאמצים כדי להביא שחקנים חדשים שישדרגו אותנו".  

הקפטן, אייל משומר: "אני תמיד מאמין. יש לנו שחקנים צעירים ורעבים שמחויבים להצליח ואני מקווה שנעשה את זה. בכל אימון אנחנו רואים שיפור בתיאום בין הבלמים. יצאנו לדרך חדשה, וייקח זמן עד אשר תהיה לנו הגנה חזקה ויציבה. אני בטוח שבהמשך נהיה קבוצה חזקה יותר". 

מסתמן כי בויאן שראנוב יפתח בין הקורות של הירוקים במקומו של ניר דוידוביץ'. אייל גולסה לקח חלק באימון הקבוצה היום, אך הוא עדיין בספק למפגש. יוריצה בוליאט נעדר מהאימון בשל דלקת, אבל במועדון מאמינים שהוא יהיה כשיר מחר.


צילום: אתר האינטרנט הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק