פרגוסון: שום דבר לא סגור

מאמן מנצ'סטר יונייטד לא מתרגש מהניצחון על ליברפול אתמול 0:1: שום דבר הוא לא בגדר בלתי אפשרי כיום. על המזל של קבוצתו: כדי לזכות באליפות חייבים גם מזל

יום ראשון 04 מרץ 2007
אורן קורנפלד

אחרי הניצחון הדרמטי אתמול על ליברפול ניתן היה לחשוב שהשדים האדומים יהיו משוכנעים כי הם קרובים לזכות באליפות, אך לא כך הדבר, לפחות לא על-פי המנג'ר סר אלכס פרגוסון.

ליונייטד נותרו תשעה משחקים עד לתום העונה כשהם מקדימים בתשע נקודות את צ'לסי שמדורגת מתחתיה. למרות זאת פרגוסון אומר היום: "יש פער גדול, אבל אני לא חושב ששום דבר הוא בגדר בלתי אפשרי בכדורגל המודרני בן ימינו".

פרגוסון הוסיף: "ליברפול תרגיש בוודאי חסרת מזל אבל זה בצדק. היו לנו הרבה מתפרצות, אבל הם דיכאו את הקצב שלנו. זה היה ניצחון מאסיבי".

על המזל הרב שזוכה קבוצתו אמר פרגי: "אם מסתכלים על מזל של אלופים, אז בוודאי שאפשר להגיד שהיה לנו מזל כזה בשני המשחקים האחרונים. הצלחנו לחזור מפיגור מול פולהאם, וכעת עשינו את זה באנפילד. צריך לזכור שכדי לזכות באליפות צריך גם מזל".

מאמנה של ליברפול, רפא בניטז הסכים שהקבוצה טובה יותר במשחק אתמול הפסידה ואמר: "יש לי בעיה להסביר איך הפסדנו בספרדית, באנגלית אני יכול להגיד שזה כמעט בלתי אפשרי. שלטנו במשחק, היינו בשליטה והייתה לנו המון התקפות. לפעמים כדורגל מסתכם במזל. אתה צריך להיזהר מאוד כשאתה משחק מול קבוצה כמו היונייטד".

על הסיכויים של מנצ'סטר יונייטד לזכות באליפות אמר בניטז: "יונייטד מאוד קרובים כעת לזכות בתואר. צ'לסי היא קבוצה טובה, אבל הם לא יכולים להרשות לעצמם לעשות כעת טעויות מכיוון שהיונייטד תמשיך לנצח".

בניטז סיכם כשאמר: "מבחינתנו, אנחנו בדאון כרגע אבל אנחנו נתאמן חזק כדי לבוא מוכנים להתמודדות בליגת האלופות נגד ברצלונה ביום שלישי".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק