2 המלצות WINNER בייסבול להלילה

פלורידה גברה רק לפני 24 שעות על וושינגטון, אבל זה לא מפריע למארחת להצהיר שהיא את הטעויות שלה תיקנה לקראת ניצחון במשחק השני בסדרה בין השתיים. גם פילדלפיה וסן אנטוניו נפגשות פעם נוספת

יום רביעי 27 יולי 2011
שלמה חסיד

משחק 55: וושינגטון - פלורידה

פלורידה מובילה 4-6 במפגשים בין שתי הקבוצות העונה, כשהמפגש האחרון בין השתיים התקיים אמש, ובו ניצחה פלורידה בצורה משכנעת למדי, 2:11. הלילה ומחר יתקיימו שני מפגשים נוספים בין שתי הקבוצות, בהמשך לסדרה ביניהן.

בגזרת הפצועים ג'וש ג'ונסון וכריס קוגהלן יעדרו בפלורידה, כשממול בוושינגטון יעדרו ליון ניקס, קול קימבול וצ'אן מינג וונג. פלורידה במאזן 50-53 העונה, כשווישנגטון נמצאת במאזן כמעט זהה של 49-53.

לדעת פרשני הבייסבול, דווקא ההפסד אתמול יפעל פסיכולוגית על וושינגטון, שתגיע מוכנה ורעבה יותר למפגש השני ביניהן ובהחלט יעמיד אותה בעמדה לרשום ניצחון. על-פי יחסי ההימור בעולם, מקבלת וושינגטון 61 אחוזים לניצחון, מול 39 אחוזים של פלורידה.

חאבייר וואסקז, כוכב פלורידה אמר: "זהו משחק צמוד מאוד שכל תוצאה בו אפשרית. נשתדל לנצח פעם נוספת למרות הקושי הגדול". ליון הרננדז מוושינגטון אמר: "הפקנו את הלקחים מההפסד אתמול, נתקן הכול במגרש". ההימור: 1

משחק 56: פילדלפיה - סן פרנסיסקו:

אתמול התקיים המפגש הראשון העונה בין שתי הקבוצות ופילדלפיה ניצחה 2-7, אחרי ששלטה במגרש ועשתה בו ככל העולה על רוחה. הלילה יתקיים מפגש נוסף בסדרה בין שתי הקבוצות, כאשר גם בו פילדלפיה פייבוריטית לניצחון, בייחוד לאור המשחק המרשים אמש. 

סן פרנסיסקו במאזן של 44:59, כשפילדלפיה במאזן משכנע יותר של 37:65. טים לינססום מסן פרנסיסקו אמר: "פילדפיה טובה יותר אבל לא נרים ידיים. נבוא להילחם". קול המלס מפילדלפיה הגיב מנגד: "נשאף לנצל את העליונות שלנו במשחק הזה כדי להשיג ניצחון צודק".

ג'ונתן סנצ'ז יעדר בסן פרנסיסקו ואילו בפילדפיה יעדרו ג'ו ביאנטון, חוזה קונטררס, רוי אוסוולט ופיאסידו פולאנסו. למרות היעדרויות אלה, אנחנו איתם. ההימור: 1.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק