סקולארי לוקח אחריות

המלצת WINNER לליגה הברזילאית: פלמייראס תחת המאמן המעוטר לואיס פליפה סקולארי חלמה על אליפות, אבל בשביל לחזור לצמרת הגבוהה היא חייבת להתחיל לקחת נקודות בחוץ. הבעיה שפיגוורנסה לא מתכוונת לרשום הפסד בכורה בבית

יום רביעי 27 יולי 2011
מערכת TELESPORT
פיגוורנסה ופלמייראס ייפגשו הלילה במסגרת המחזור ה-12 בליגה הברזילאית, לאחד המשחקים המסקרנים יותר של הלילה. 

פלמייראס יודעת עונה בעייתית במיוחד. היא אמנם במקום החמישי, אך לקבוצה בעיה לא פשוטה מאחר והיא לא הצליחה להשיג העונה ניצחון חוץ. מאזנה במשחקי החוץ עומד על חמישה משחקים, בהם רשמה 3 תוצאות תיקו ו-2 הפסדים.

אגב, המאזן של פיגוורנסה לא טוב בהרבה ועומד על 2 תוצאות תיקו ו-3 הפסדים בחוץ, אך כאמור המשחק ייערך בביתה. במבצרה היא השיגה 4 ניצחונות ו-2 תוצאות תיקו מאז תחילת העונה. למעשה, מדובר במשחק בין 2 קבוצות הליגה היחידות שלא הפסידו במגרש הביתי העונה.

לא מעט ביקורת יש כלפי מאמן פלמייראס, לואיס פליפה סקולארי. בברזיל היו משוכנעים שפלמייראס תוכל להתמודד העונה על תואר האליפות, אך היכולת הגרועה עד כה של הקבוצה במשחקי החוץ מונעת מחניכיו של סקולארי להתמודד בצמרת הברזילייארו. לפלמייראס 19 נקודות בלבד, 9 נקודות פחות מהמוליכה קורינתיאנס.

סקולארי התייחס למשחק הערב ואמר: "רק אני אשם במצב אליו נקלענו. אני בטוח שאפשר להשתפר. בכל מקרה, ברור שאנחנו חייבים להתחיל להשיג נקודות גם בחוץ כי אנו קבוצת הבית הטובה בליגה".

למרות זאת, שתי הקבוצות לא בכושר טוב במיוחד. םיגורנסה השיגה ניצחון בודד בחמשת המשחקים האחרונים, ובשלושת המשחקים האחרונים סיימה בתוצאות תיקו. פלמייראס במחזור האחרון הפסידה לפלומיננזה, לפני כן סיימה בתיקו מול פלמנגו ובמשחק שקדם לו גברה על סאנטוס.

פיגוורנסה תחסר הערב במשחק את ווילסון פיטוני המושעה. הקשר מפרגוואי אמנם אינו מהווה גורם מכריע בקבוצה, אך הוא בכל זאת שחקן חשוב בקישור. פלמייראס בלחץ, אך לשחקניה ברור כי אם הם לא ישכילו להשיג ניצחון חוץ ראשון הלילה, הם יתקשו במיוחד בהמשך.

 משחק 58: פיגוורנסה - פלמייראס. ההימור: X

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק