2 המלצות WINNER לחמישי

מוקדמות הליגה האירופית: ונטספילס הלטבית תשחק מול הכוכב האדום בלגרד. הסרבים החזירו את פרוסינצ'קי לתפקיד המאמן ועשו רכש מאסיבי. הלטבים בינוניים ובתקופה רעה בליגה שלהם. וגם: ריד נגד ברונדבי

יום חמישי 28 יולי 2011
מערכת TELESPORT

מספר רב של משחקים במסגרת מוקדמות הליגה האירופאית יערכו הערב ואנו ממליצים על שני משחקים להימור.

משחק מס. 63 - ונטספילס - הכוכב האדום בלגרד

 וונטספילס הלטבית והכוכב האדום בלגרד יתמודדו היום במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית. וונטסליפס עברה את שחטאר סוליגרוסק בסיבוב הקודם, אבל הכוכב האדום בעלת רקורד טוב יותר ממנה.  

הלטבים סיימו במקום השני בליגה הלטבית בשנתיים האחרונות, כרגע הם במקום השלישי בארצם. בארבעת המשחקים האחרונים בארצם הם הפסידו שלוש פעמים וסיימו בתיקו אחד. בשנה שעברה הם הודחו בסיבוב הראשון מהליגה האירופית אחרי שהפסידו לטטקס המקדונית.

אדוארד שוקאנוב מורחק מהמשחק בוונטספילס, אבל מאנדו מאקי חוזר להרכב הלטבים אחרי פציעה.

הכוכב האדום לא זכתה בתואר בסרביה בארבע השנים האחרונות, אבל השנה רוברט פרוסינצ'קי, אגדת המועדון, לקח את הקבוצה כמאמן, במטרה להצעיד אותה להישגים.

הקבוצה השקיעה רבות ברכש ונראתה מוכנה במשחקי ההכנה. הבעיה שכל ארבעת שחקני ההגנה של הקבוצה יעדרו מהמשחק היום בגלל פציעות.

ההימור: 2

משחק מס. 87 - ריד - ברונדבי

ריד האוסטרית פתחה את העונה שלה בליגה עם תיקו מול שטורם גראץ' ועם הפסד 2:1 באוסטריה וינה. היא מצטרפת למעגל המשחקים בליגה האירופית כשהיא תארח היום את ברונדבי, הדנית החזקה, שפתחה את העונה שלה עם 2:2 מול אלבורג וניצחון 1:0 בסילקבורג. בין לבין היא הפסידה במשחק ידידות ביתי מול אייאקס 3:0, תוצאה מאוד עגומה אפשר לומר. 

ריד לא טובה יותר מברונדבי והיא תתקשה מאוד כאן. ההימור שלי, ברונדבי תחלץ תיקו באוסטריה לקראת ניצחון ביתי בשבוע הבא. 

ההימור: איקס


תגובות

1

טלספורט בפייסבוק