החלוצים טובים בייבוש ביצות

במכבי ת"א מעבירים ביקורת כלפי שני חלוצי הקבוצה שלא פוגעים, מילאן מרדיקוביץ' ומשה ביטון. הפצועים שפונגין, ייני, ג'אן ופרץ יחזרו להרכב כבר בשבת נגד מכבי נתניה

יום ראשון 04 מרץ 2007
אשר גולדברג
מכבי ת"א, המאוכזבת מתוצאת התיקו 2:2 אתמול נגד הפועל פ"ת קיימה הערב אימון בקרית שלום.

נושא השיחה המרכזי בקרב הקבוצה הוא הכישלון המקצועי סביב חלוצי הקבוצה ובעיקר הקרואטי מילאן מרדיקוביץ' שאינו פוגע בלשון המעטה. בקבוצה טוענים בשיחות סגורות שהשחקנים שקשורים לבילויים שונים אינם יכולים לנתב את הכדור לרשת.

בעיקר מאוכזבים כאמור ממרדקוביץ' וממשה ביטון שבכל שבוע מאכזב מחדש. שחקן בקבוצה אמר: "אם היו לנו חלוצי איכות כמו ויקי פרץ למשל, היינו עוברים את בית"ר ירושלים מזמן. החלוצים שלנו טובים לייבוש ביצות החולה, ולא לחלוצי כדורגל".

המאמן, אלי כהן, ממשיך לתרגל את החלוצים ולהחזיר להם את הביטחון ויכולת הסיום מול השער, זאת לקראת המשחק בשבוע הבא נגד מכבי נתניה. הבשורה המשמחת היום היא חזרתם לאימונים מלאים של הפצועים יובל שפונגין, שירן ייני, ליאור ג'אן ועומר פרץ שיחזרו להרכב כבר בשבת.

אבי נמני נעדר מהאימון בגין סיבות אישיות. הבעלים, לוני הרציקוביץ', השוהה בחופשת סקי בצרפת קיבל באכזבה את בשורת התיקו 2:2 אתמול.

מועדון מכבי תל אביב הבהיר היום בעקבות הפרסומים על עניין משה ביטון בתקשורת: "שום גורם בכיר לא העביר ביקורת על אופן תפקודו של חלוץ הקבוצה משה ביטון במגרש ו/או מחוצה לו".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק