הלם בביתר. אלדר ולוין הודיעו: אין כסף

צמד הרוכשים החדשים הצטלמו בבית וגן ופיזרו הבטחות, אבל חזרו לארה"ב בלי לשים אגורה במועדון. איציק קורנפיין שוחח איתם הבוקר ושמע מהם: "יש בעיה". אם השניים לא יפקידו עד הערב 400 אלף דולרים בבקרה הקבוצה תהיה בבעיה

יום חמישי 28 יולי 2011
דורון ברגר
 בבית"ר ירושלים אכלו הרבה מרורים בשנים האחרונים עם בעלים שפיזרו הבטחות ונעלמו. אחרי שאתמול שררה אופטימיות במועדון, ייתכן מאוד שבית"ר ירושלים בכלל לא תצליח להעביר את תקציב המינימום בבקרה התקציבית.

הבוקר שוחח קורנפיין עם השניים שאמרו לו: "יש בעיה. כרגע אין כסף". הדברים הדהימו את קורנפיין שצריך למצוא פתרונות ומהר".

אדלר ולוין, צמד אנשי העסקים שהצהירו כי הם רוכשים את בית"ר ירושלים, לא העבירו את הכסף הדרוש כדי שבית"ר תוכל להעביר תקציב בבקרה ואם לא יעבירו עוד היום סכום של 400 אלף דולרים לפחות (כדי לשחרר העיקולים), הקבוצה תיאלץ למכור שחקנים, מאחר שהקבוצה זקוקה לעוד 14 מיליון ש"ח כדי לעמוד בתקציב לעונה הבאה.

איציק קורנפיין, היו"ר של הקבוצה מהבירה נמצא בלחץ עצום ולא מצליח להבין כיצד עזבו צמד האמריקאים בלי לתת שום הבטחה ובלי להעביר כספים שיחיו את המועדון ויאפשרו לו לפתוח את ההכנות לקראת העונה שתצא לדרך כבר בסוף השבוע.

בית"ר, אמורה לפתוח את העונה כבר ביום שבת כאשר מחכה לה משחק חוץ מול מ.ס אשדוד במסגרת גביע הטוטו. נכון לעכשיו, בקבוצה מחכים לכסף של האמריקאים, אחרת הקבוצה תהיה משותקת לחלוטין.

בכל מקרה, להבדיל מהפועל פתח תקווה, בית"ר לא בסכנת פירוק, אלא תיאלץ למכור שחקנים.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק