המלצות WINNER לגביע הגרמני

משחקי הגביע הגרמני יערכו בסוף השבוע ואנו מעניקים שלוש המלצות לשלושה משחקים עליהם ניתן להמר ביום שישי

יום שישי 29 יולי 2011
מערכת TELESPORT

בגרמניה יערך היום הסיבוב הראשון במשחקי הגביע. גם הקבוצות הגדולות פותחות במשחקים, וצפויים מספר משחקים מרתקים. אנחנו ממליצים על שלושה משחקים בטופס ה-WINNER

משחק מס. 17 - אוסאברוק - מינכן 1860 - 2 (יחס 2.00)

אוסאברוק שיחקה רק משחק ליגה אחד העונה, היא ניצחה את דארמשטאד בחוץ 1:0. מיותר לציין שהיא קבוצה מהליגה השלישית בגרמניה אחרי שנשרה בעונה שעברה מהליגה השניה. היא תשחק היום מול מינכן 1860 מהליגה השנייה, שפתחה את העונה עם תבוסה 3:1 מול בראונשוויג אך ניצחה במחזור האחרון 2:1 את קרלסרואה. בעונה שעברה ניצחה מינכן בשני המשחקים 3:1 בבית ו-1:0 בחוץ, היא טובה יותר מאוסנאברוק והיא תנצח גם במשחק הזה.

משחק מס. 18 - אסן - אוניון ברלין - 2 (יחס 1.35)

אסן היא קבוצה מהליגה הרביעית בגרמניה, היא טרם פתחה את העונה שלה והיא תשחק היום בגביע מול אוניון ברלין מהליגה השניה. ברלין פתחה רע את העונה שלה עם תיקו 1:1 מול פרנקפורט ותבוסה ביתית 4:0 מול פירט. למרות זאת, קשה להאמין שאסן תפתיע את ברלין. השתיים נפגשו לפני שלוש שנים במסגרת הליגה הרביעית, ברלין ניצחה אז, ותנצח גם היום.

משחק מס. 19 - סאבריקן - אוהה - 2 (יחס 2.25)

סאבריקן משחקת בליגה השלישית, היא פתחה את העונה עם תיקו 1:1 מול שמניצר. היא תארח היום את אוהה מהליגה השניה שפתחה את העונה עם ניצחון 1:0 מול אאכן בבית ותיקו מאופס מול אינגלושטד בחוץ. השתיים נפגשו במסגרת הליגה השניה לפני חמש שנים, אז ניצחה אוהה. בשני ביקורים של אוהה בסאבריקן, היא נכשלה והפסידה פעם אחת לפני שבע שנים. למרות היחס הגבוה, שווה להמר עליה. 

צילום: GETTYIMAGES 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק