אני מחכה להזדמנות שלי

כך אמר יותם הלפרין והוסיף:" אני פותח את העיתון ורואה איך אנשים צוחקים ולועגים לי אבל אני חזק מספיק בשביל לא להתייחס לדברים האלה" עופר ברקוביץ: "לא הסתדרנו עם וויצ'יץ"

יום ראשון 04 מרץ 2007
רום קורצברג
מאמן הגבעה, עופר ברקוביץ: ברבע האחרון נתקענו בהתקפה וניקולה שינה להם את כל המשחק, לא הסתדרנו איתו. הפסדנו בעיקר בגלל קבלת החלטות נוראית. שני מובילי הכדור צריכים לנהל לי את ההתקפה. המשחק שלנו לא זרם, שחקנים לא הגיעו לעמדות בזמן. זה משהו שאנחנו רצים איתו חודשים. צריך לתקן ולהמשיך הלאה.  

 מאמן מכבי תל אביב, ספאחיה אמר: "זו הכנה טובה למשחק מול טאו, רציתי לתת לשחקני הספסל הזדמנות להיכנס לעניינים.  לא עשיתי ניסויים בעמדת הרכז, ירטין עייף ולכן הוא לא שיחק. אני מרוצה מאיך שהקבוצה שיחקה אבל בעיקר מהמחצית השניה. במחצית הראשונה כעסתי על ההגנה.

טל בורשטיין ששיחק דקות רבות הערב אמר : בחצי השני היינו יותר אגרסיבים בעיקר בהגנה, זה מה שהוביל לחטיפות וסלים קלים. אנחנו נהנים לשחק ביחד. המשחק הזה היה הכנה טובה למשחק מול טאו. אנחנו יכולים להתכונן בראש נקי למשחק.

אני אישית מרגיש טוב. יש לנו המון גארדים וזה לא חשוב מי מתחיל אלא רק שהקבוצה תנצח. אני חושב שאנחנו יכולים לשחק יותר טוב כי יש לקבוצה פוטנציאל ויש חומר טוב של שחקנים. אנחנו צריכים ללמוד להתחיל משחק בלי פיגור בהתחלה".

יותם הלפרין שפתח בחמישיה הערב לאחר שלא שיחק במשחקים האחרונים אמר: "חשוב שניצחנו את המשחק. לאורך המחצית השניה הצגנו את הכדורסל שאנחנו רוצים. פתחנו את המשחק לא טוב, מול קבוצות יותר טובות יהיה קשה לחזור. זה המקצוע והעבודה שלי ואני מנסה לעשות הכל על הצד הטוב ביותר.

 כל יום אני פותח את העיתון ורואה איך אנשים צוחקים ולועגים לי אבל אני חזק מספיק בשביל לא להתייחס לדברים האלה. אני מחכה לצ'אנסים שלי ומקווה שהכל יהיה בסדר. יש לנו קבוצה עם רוטציה גדולה מאוד אני מספיק בוגר ומקצוען בשביל לשמור על כושר ולחכות להזדמנות שלי. 

הקריירה שלי עוד ארוכה ואני עוד בטוח שיגיעו ימים גדולים. אני עובד קשה ואני מאמין ביכולת שלי.אני נמצא במקום הכי טוב באירופה. זה החלום שלי להיות במכבי ואני לא רוצה להיות במקום אחר. נעשה את המקסימום מול טאו".

משה ברנר שחגג יום הולדת 36 הוסיף:  "כדורסל זה האהבה שלי, מי שיותר טוב משחק ואני מקווה לשחק כמה שיותר דקות. אני לא יכול להסביר את ההגנה שלנו היום. אנחנו כל הזמן מדברים בינינו על ההגנה היום זה לא הסתדר. אני מקווה שלא נגיע למצב של סכנת ירידה".

צילומים: יותם רונן

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק