אנדיוני נוצחו בגמר לאס וגאס

הצמד הישראלי הפסיד שוב לאחים בראיין המדורגים ראשונים בעולם ונוצחו 7:6, 6:2. האחים בראיין חגגו בסיום זכייה שלישית ברציפות בטורניר היוקרתי

יום שני 05 מרץ 2007
רועי רובינשטיין
מחסום פסיכולוגי או שמא רק עוד הפסד ספורטיבי לאחים בראיין? זה בוודאי מה ששואלים את עצמם אנדי רם ויוני ארליך שהפסידו הערב שוב ליריבים המסורתיים שלהם בשנתיים האחרונות, הפעם בגמר טורניר לאס וגאס היוקרתי.

המערכה הראשונה הערב הייתה היותר צמודה מבין השתיים, שתי הזוגות שמרו על חבטת ההגשה שלהם לאורך עשרת המשחקונים הראשונים ונראה היה כי דבר לא יפריד ביניהם. במצב של 5:5 הגיש אנדי רם לזכות הצמד הישראלי ולמרות שתחילה היה נראה כי זה יהיה המשחקון הראשון בו זוג אחד ישבור את משנהו לאחר שגיאה כפולה של רם הצליח הצמד הישראלי לנצח ולעלות ל-5:6. האחים בראיין לא נבהלו השוו ל-6:6 ושלחו את המערכה הראשונה לשובר שוויון בו אנדיוני הפסידו למרות שהובילו 1:5 ו-4:6 במהלכו.

המערכה השנייה הייתה סיפור אחר לגמרי, לאחר שכל צמד לקח את משחקון ההגשה הראשון שלו הצליחו האמריקנים לשבור את הישראלים במשחקון הרביעי בכדי לעלות ל-1:3. מיד אחר כך הצליחו האמריקנים לעלות ל-1:4. בשלב זה הצליחו רם וארליך לזכות במשחקון הבא בכדי לצמק ל-4:2 אך זה היה מאוחר מידי והיריבים ניצחו בשני המשחקונים הבאים בכדי לנצח במערכה 2:6 ולזכות בטורניר בפעם השלישית ברציפות.  

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק