2 המלצות WINNER ל-MLS

פורטלנד הפסידה ארבעה מתוך חמישה משחקים לאחרונה, אבל טורנטו ניצחה רק 3 מ-23 העונה. במשחק השני הארת'קווייקס ינסו לקטוע מומנטום שלילי של שמונה משחקים ללא ניצחון, כשיארחו את די.סי יונייטד

שבת 30 יולי 2011
שלמה חסיד
משחק 88: סן חוזה - די. סי יונייטד:

אחרי שמונה משחקי ליגה ללא ניצחון, סן חוזה ארת'קווייקס תארח הלילה ב-'באק שואו' את די.סי יונייטד, בתקווה לצאת מהמשבר. הניצחון האחרון של הקוויקס היה על אותה יונייטד, ב- 11 ביוני, בתוצאה 2:4. 

במאזנה של סן חוזה העונה 24 נקודות שהושגו ב-20 משחקי ליגה. במחזור האחרון נחלה תבוסה כואבת לריאל סולט לייק בתוצאה 4:0, בעוד היונייטד מגיעה למשחק אחרי הפסד ביתי 1:0 לניו אינגלנד רבולושן.

המארחת תיאלץ להסתדר הלילה ללא לואיז, אופארה ובייטאשור הפצועים, כאשר גורדון ודווקינס נמצאים בספק. רינג וברלינג ירצו עונשי הרחקה. היריבה תחסר את בוסקוביץ', מקטביש, קווארנטה, זיינר ו-וויליס. דיוויס, וולף, ברקלג' וברטשניידר בספק.

שתי הקבוצות נפגשו 31 פעמים, כאשר במאזנה של ארת'קווייקס 14 ניצחונות ו- 48 שערים מול 10 ניצחונות ו- 50 שערים לזכותה של היונייטד. 6 משחקים הסתיימו בשוויון. ב-3 השנים האחרונות נוטה כף המאזניים לכיוונה של סן חוזה, שהשיגה ניצחון בכל 6 המשחקים בין שתי הקבוצות, כאשר 3 מתוכם הושגו בחוץ. 

נוכח ההיעדרויות הרבות, בעיקר אצל המארחת, אנו בהחלט חושבים כי תיקו עשוי לרצות את שני הצדדים. ההימור: X


משחק 89: פורטלנד - טורונטו:

פורטלנד אמנם בתקופה לא טובה, אבל היא עדיין פייבוריטית ברורה בהתמודדות שלה הלילה מול טורונטו, ואולי זה המשחק שחיכתה לו על מנת לצאת לתקופה חדשה.

פורטלנד הפסידה בארבעה מחמשת משחקי הליגה לאחרונה, כשההפסד האחרון היה בשבוע שעבר לקולומבוס קרו. בשבוע הקודם השיגה הקבוצה ניצחון חוץ על שיקגו בתוצאה 0-1, אבל לא הצליחה לייצר מומנטום ובמשחק אחר כך, כאמור, סיימה 90 דקות נוספות ללא ניצחון.

אלא שמנגד, טורונטו ניצחה רק 3 מתוך 23 משחקי MLS העונה. ביום רביעי השבוע במפעל ה"קונקקף" היא ניצחה 1-2 את ריאל אסטלי, אבל קשה להאמין שזה מה שידחף אותה להצלחות גם בליגה.

יחס השערים של טורונטו עומד על מינוס 22, הגרוע ביותר בכל ה-MLS. טורונטו היא אנדרדוג מוחלט גם על פי סוכנויות ההימורים שמעניקות לניצחון שלה יחס של 1 ל-387, מול יחס של 1 ל-120 לניצחון פורטלנד. תיקו יהיה להפתעה מרעישה ויזכה את המנחש ביחס מצוין של 1 ל-260. 

אנו ממליצים על הקבוצה הביתית, שתשוב למסלול הניצחונות וותיקח 3 נקודות. ההימור: 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק