מקורב לגאידמק: נחפש מאמן אחר

מאמן בית"ר ירושלים יוסי מזרחי הרגיש החל מאמש כיצד מנדנדים את כיסאו. בסביבתו של הבעלים כבר גיששו אצל שני מאמנים. למזלו של מזרחי, גאידמק עסוק בעניינים אחרים

יום שני 05 מרץ 2007
אשר גולדברג
התיקו בין בית"ר ירושלים למ.ס. אשדוד שוב העלה את מאבקי הכוחות אצל בית"ר ירושלים, אל מעל לפני המים. 

מתברר שמי שמכונים "יועצי ארקדי גאידמק" החלו בימים האחרונים לזרוק שמות של מאמנים אחרים לאוויר שעשויים להגיע היישר אל ספסל הקבוצה.

לעת עתה נדמה כי אותם יועצים החיו את המאבקים הללו בכדי להשאיר את עצמם בתמונה, אך אין כל ספק כי כיסאו של יוסי מזרחי מתנדנד ולפחות בימים אלו הסיכוי שמזרחי ימשיך עונה נוספת בבית"ר, לא נראה גבוה. 

למזלו של מזרחי, ארקדי גאידמק אינו מתערב בשלב זה בדיבורים הללו. גאידמק  עסוק בימים אלו בארועים אחרים אשר רחוקים מאד ממגרש הכדורגל, כגון החקירה הממושכת של המשטרה שאינה מרפה מהאיש והערכה כי בקרוב יוגש נגדו כתב אישום בגין הלבנת הון.

למרות עיסוקיו האחרים, ברור לכל כי גאידמק אינו שבע רצון מיכולתה של הקבוצה. מקורב לגאידמק אמר השבוע: "ככה לא משחקת אלופה, ככה רק מתבזבז הכסף שלו ולפיכך, אין כמעט מנוס מלחפש מאמן אחר".

למעשה, שני שמות עולים כמי שעשויים להגיע והם אלה של אברהם גרנט ודרור קשטן וכמובן. איש מהשניים לא קיבל פנייה רמשית, אך גישושים ראשונים כבר נעשו. הבעיה שלשניהם יש משרות נחשקות. לקשטן סיכוי טוב להמשיך קדנציה נוספת בנבחרת ישראל וגרנט, כך נראה, עומד לשדרג עצמו בפרמייר ליג, ואולי אף להגיע לצ'לסי.

כאמור, בצל החקירות השונות המיליארדר החליט שלא לגשת אל המיקרופון בינתיים, אך לא מן הנמנע כי הפסד של המוליכה למכבי חיפה בשבוע הבא יפרוץ את הסכר ובורסת השמות תחל להציף את העיתונים, כרגע נראה כי הר הגעש בטדי רותח והוא לפני פיצוץ. 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק