ניימאר וסאנטוס רוצים לברוח מהתחתית

המלצת WINNER לליגה הברזילאית: אחרי שקיבלה את הכוכבים שלה בחזרה מהקופה אמריקה, סאנטוס שהסתבכה בתחתית רוצה לחזור למסלול הניצחונות עם משחק חוץ מול סוגרת הטבלה

יום ראשון 31 יולי 2011
מערכת TELESPORT
קצת קשה להאמין אבל אחרי 12 מחזורי ליגה בברזיל, סאנטוס הגדולה ממוקמת רק במקום ה-17 עם 11 נקודות בלבד. אחת הסיבות לפתיחה הרעה לליגה היתה טורניר הקופה אמריקה, אליו שלחה סאנטוס שלושה כוכבים גדולים - ניימאר, אלאנו וגאנזו. השלושה חזרו במשחק האחרון, אבל זה לא מנע מסאנטוס הפסד ביתי מדהים 5:4 מול פלמנגו של רונאלדיניו.

למרות ההפסד הזה, סאנטוס נראתה נהדר באותו משחק כשניימאר עם צמד ובישול מראה מדוע ריאל מדריד וצ'לסי רוצות אותו. אך החטאת פנדל של אלאנו שינתה את המומנטום במשחק והעבירה אותו לאורחת מריו. 

הלילה, יש לסאנטוס הזדמנות מצויינת לחזור לנצח מול פראננסה, סוגרת הטבלה. לפראננסה יש התקפה חלשה מאוד שכבשה רק 6 שערים עד כה. ממוצע עלוב של שער לשני משחקים וקשה להאמין שההגנה שלה תוכל להסתדר מול ניימאר, בורג'ס, אלאנו ויתר הכוכבים של קבוצתו של פלה לשעבר.

ראש בראש: יתרון בולט לסאנטוס במשחקים מול פראננסה. המארחת ניצחה את סאנטוס רק פעם אחת בחמשת המפגשים האחרונים מולה, אך זה היה במשחק הביתי בעונה שעברה. בשלושת הביקורים האחרונים שלה במגרש הזה, סאנטוס לא ניצחה אך הפעם יש לה את כל הכלים לעשות את זה.

משחק 64: פראננסה - סאנטוס. ההימור: 2 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק