השקט שאחרי הסערה

המלצת WINNER לגביע הטוטו: מחזור הפתיחה הסוער של גביע הטוטו ינעל הערב בדוחא המשחק בין בני סכנין והפועל חיפה, קבוצות שעברו קיץ לא שקט. קאלה לא עבר בבקרה ולא ישחק בהפועל חיפה

יום שני 01 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

משחקי יום שבת בגביע הטוטו מאחורינו, גם הדרבי התל-אביבי נגמר, וכעת כל שנותר לקראת סיום המחזור הראשון בגביע הטוטו הוא המשחק שייערך הערב באצטדיון דוחא מול יציעים ריקים, זכר להתפרעויות הקהל המקומי בעונה שעברה, בין בני סכנין והפועל חיפה.

לאחר מחזור פתיחה סוער במפעל גביע הטוטו, ייתכן בהחלט שזהו יהיה המשחק היותר משמים. בעונה שעברה בליגת העל סיימה האורחת הערב, הפועל חיפה במקום העשירי, האחרון בפלייאוף האמצע המשעמם. בני סכנין ניצלה בדקה ה-90 ושרדה עונה נוספת בליגת העל, כשסיימה במקום ה-13, נקודה מעל הפועל פ"ת שנשרה אל משחקי המבחן.

מאז סיום העונה, הקבוצות לא זכו לשקט, נהפוכו. בבני סכנין עד השבוע שעבר עוד עסקו בגיוס כספים על מנת לעבור בבקרה התקציבית ולשחק בליגת העל כרגיל. ראש העיר התערב והקבוצה תפתח עונה נוספת בליגה הבכירה. במהלך הקיץ ערכה הקבוצה מהמגזר הערבי מחנה אימונים שהגודר כמוצלח בבולגריה, ווהתחזקה, בין היתר, בחלוצים אריק גאו ואוהד קדוסי ובבלם פייר אמבמבה. גאו, אגב, עדיין לא עבר בבקרה ולא ישחק הערב.

מהצד השני, בהפועל חיפה אף פעם לא שקט בכל הקשור לכסף. בימים האחרונים חנן ממן איים להשבית את המשחק מאחר וחוזהו לא שודרג כראוי, לטענתו, כשגם עוזר המאמן שביט אלימלך צפוי להיפרד מהמועדון בימים האחרונים לאחר שהצדדים לא הגיעו לסיכום כספי על חוזהו. מי שייעדרו הערב בוודאות הם אושרי רואש ורן אבוקרט שלא חתמו על החוזה ולא עברו בבקרה התקציבית, כמו גם ליאור ג'אן שעדיין מנסה להגיע להסדר מול המועדון ממנו יושאל, מכבי ת"א. גם השוער, דרשלר קלאה, לא עבר בבקרה. השחקנים שכן צפויים לערוך הופעת בכורה הם השוער רן קדוש, כמו גם שי רביבו שהגיע מהפועל ת"א. משה ביטון פצוע וייעדר.

בסופו של דבר, מדובר במשחק הכנה טוב על הנייר עבור שתי הקבוצות. אמנם אנו ביישורת האחרונה לקראת פתיחת העונה, אך אין ספק כי הקבוצות רחוקות מלהיות מוכנות לעונת המשחקים הבאה, כשגם ההרכבים יהיו חסרים באופן משמעותי בעקבות הסחבת במו"מ והצורך להעביר את החוזים מול הבקרה התקציבית. אנו צופים ל-90 דקות שבסיומן לא תהיה הכרעה לטובת אחד הצדדים. אם בכל זאת תגיע הכרעה, היינו מנסים ללכת על המארחת, בני סכנין.

משחק 69: בני סכנין - הפועל חיפה. ההימור: X

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק