שתי המלצות WINNER לליגה הפינית

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מליגת המשנה של הכדורגל בפינלנד

יום שני 01 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 75 - אי.סי.אולו - פופה - 1 (יחס 1.40)

אולו מדורגת במקום השישי בטבלה. היא מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון עם שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים, שלושה מהמשחקים אגב היו בבית. היום זהו משחק הבית הרביעי שלה בחמשת המשחקים האחרונים שלה, היא תארח את פופה שהיתה עד לא מזמן במקום האחרון, אך הקבוצה מנצחת בשלושה משחקים במהלך ארבעת המחזורים האחרונים והיא במקום העשירי כרגע, עם 13 נקודות. אולו ניצחה בסיבוב הקודם 2:0 בחוץ וגם לפני שנתיים כשהשתיים שיחקו בליגה השניה, אולו ניצחה בשני המפגשים.

בזכות שלושת הניצחונות שהשיגה האורחת בשבועות האחרונים, הפער בין השתיים הצטמצם ל-9 נק' בלבד. אולו אולי מארחת בבית בפעם הרביעית ב-5 משחקים, אך מאזנה הביתי רעוע ועומד על 2 ניצחונות, 2 תיקו ו-2 הפסדים. פופה דווקא יחסית מצטיינת בחוץ לאור מצבה בטבלה, עם 3 ניצחונות, תיקו ו-4 הפסדים. לראייה, במשחקי הבית יש לה ניצחון בודד (ושער זכות אחד בלבד) ו-5 הפסדים.

 אולו קבוצה טובה יותר ולמרות שהיא בכושר לא טוב, לדעתי היא תעשה את העבודה שלה, היא תצליח לנצח כאן. 

משחק מס. 76 - הלסינקי - קוטיפי - 2 (יחס 1.85)

אחרי שלושה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו במשחקים שקדמו לכדור השלג, מגיעה היום הלסינקי למשחק מול קוטיפי כשהיא אחרי חמישה הפסדים רצופים. היא נושרת עד למקום התשיעי בטבלה, כשקוטיפי במקום החמישי בטבלה ובין השתיים מפרידות 9 נקודות.

האורחת מגיעה למשחק אחרי הפסד במחזור האחרון בבית מול ויקינגייט, ןזאת אחרי תיקו מול פי.קיי 35 ושני ניצחונות על קמי ועל פופה. בסיבוב הקודם ניצחה קוטיפי בבית 1:0. על האורחת לנצל את ההזדמנות ואת היכולת הרעה של הלסינקי, כיוון שאם לא תנצח הערב את המשחק הפער מהמקום הראשון יישמר על 10 נקודות ומעלה. 

במשחקי הבית שלה הלסינקי אינה יציבה, והיא ב-7 משחקים סיימה ב-3 ניצחונות, 3 הפסדים ותוצאת תיקו. יחס השערים שלה בעייתי לחלוטין ועומד על 8:12. קוטיפי בחוץ רושמת תוצאות נאות בהחלט, ומאזן זהה לזה של משחקי הבית של הלסינקי.

 קוטיפי קבוצה טובה יותר מהלסינקי, היא אמנם אחרי הפסד לא נעים, אבל לדעתי בכושר של המארחת, ניצחון חוץ כאן בהחלט אפשרי. אני הולך עם קוטיפי ומסמן כאן 2.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק